Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
5.0 1 1782 0
11.03.2018

Recenzja gry Garry's Mod

Garry's Mod to gra firmy Valve i jest to gra gdzie można zrobić cokolwiek chcesz np. latać na kiblu, robić wyścigi arbuzami lub grać w chowanego zamieniając się w różne przedmioty. Jest to gra sandbox'owa gdzie możesz robić różne rzeczy i jak skończą ci się potrzebne materiały to możesz pobrać przedmiotu z warsztatu steam lub wejść na jakiś serwer i wypróbować inne tryby od graczy. Ta gra na steam'ie dostaje bardzo pozytywne oceny od graczy jak i od recenzentów. Gra powstała na silniku source od Valve i na takim samym silniku powstały gry np. Counter-Strike Source. Można zagrać samemu lub przyłączyć się do znajomych i zagrać multiplayer gdzie możecie zagrać w np. tryb TTT gdzie jedni są detektywami druzy niewinnymi a trzeci terrorystami, terroryści muszą nie wyjawić, że są nimi i zabić wszystkich, niewinni muszą starać się zabić terrorystę i udowodnić detektywowi i innym osobom, że nie są terrorystami, detektywi muszą znaleźć kto jest niewinny a kto terrorystą i ich zabić. Ze znajomymi można tak robić śmieszne rozmowy i naciąganie kłamstw.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Historia Gmod'a:
Gmod był jednym z modów do half-life'a, który powstał w 2004 roku przez Garry'ego Newman'a (skąd pochodzi nazwa Garry's mod) i została ona uhoronowana nagrodami ,,Mod of the year". Po jakimś czasie Gmod miał bardzo dużo fanów co spowodowało wielkie przyśpieszenie produkcji Gmod jako pełnoprawnej gry 29 listopada 2016 r. numer 10 wersji pojawił się na steamia jako pełnoprawna gra na steam'e gdzie do teraz jest wspierana stale rozwijając się, gracze nadal wymyślają nowe tryby, powstają nowe serwery i jest wciąż kupowana w dużej skali i polecam wam dojścia do tego dużego grona społeczności, ponieważ gra nie jest wymagająca ani nie posiada wymagań wiekowych, więc bieżcie swoje portfele i kupujcią tą gre, ponieważ jest tania a można przy nie przesiedzieć tysiące godzin.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moje przeżycia z Gmod:
Gmod jest to bardzo dobra i prosta gra jak i powiedziałem powyżej nie posiada wysokich wymagań sprzętowych, więc powinien on pójść wam na komputerze. Przegrałem w tą grę 2000 godzin i przyznam, że gra jest bardzo wciągająca, ale żeby pozostać długo przy tej grze polecał bym granie ze znajomymi i od 4 osób polecał bym zacząć grać jakieś tryby typu: trouble in terrorist town lub prop hunt, ale jak nie posiadasz chociaż 4 znajomych posiadających tą grę proponował bym typowy sandbox lub jakiś tryb gdzie nie potrzeba za dużo ludzi. JA sam grałem ze znajomymi i czasami potrafiliśmy grać w to 5-7 godzin bez przerwy co czasami może być problematyczne, bo czas przy tej grze tak szybko ucieka, że czasami nie masz czasu na robienie coś innego, ale jak macie okazje kupna tej gry a nie wiecie w co zagrać to bardzo polecam tą grę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Hgiiyguyv

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
4

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
5

Realm of the Mad God - Recenzja

Recenzja Fragorski
6

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
7

CSGO Prime (B2P) Wszystko o operacjach w CSGO!

Poradnik JestemKacper
8

Gra pryskające bańki

Recenzja TurboBagiety
9

Gwint Karcianka dla fanów Wiedźmina

Recenzja KaErEle
10

MovieStarPlanet MSP JAK ZDOBYĆ UNIKATY NA MSP?!

Poradnik arbuzarares
Chat