Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
0 0 285 0
17.08.2017

Wielka piaskownica? [GARRY'S MOD]

Garry's Mod to po prostu jeden wielki sandbox. Chyba najpopularniejsza gra tego typu na świecie. Na ten moment jest do niego ponad 1 100 000 modów. W grze można robić co tylko zechcesz. Jeżeli okaże się, że czegoś nie da się zrobić, to wchodzisz w warsztat steam i pobierasz którąś spośród miliona modyfikacji. Ktoś może pomyśleć, że to nudne robić jakieś rzeczy bez żadnego celu... Ale w Garry's Mod'zie nie da się nudzić! Jest tutaj wiele trybów, na przykład: Trouble In Terrorist Town, SCP:CB, Prop Hunt, Melon Race, Role-Play, Puzzle Maps, Hide and Seek oraz dużo innych. Z każdym miesiącem powstaje coraz to więcej trybów, jak i modyfikacji. Z tego powodu nawet, jeśli będziesz miał dość tych samych gierek na wszystkich serwerach, to po miesiącu pokażą się nowe i znowu będziesz miał co robić. Zawsze da się też samemu stworzyć tryb/moda/pojazd/budynek/itd. wystarczy trochę pobawić się narzędziami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra mimo wielu możliwości ma też minusy. Pierwszym najbardziej zauważalnym jest to, że na każdym serwerze znajdą się dzieci, które będą wszystko niszczyć i psuć zabawę innym. Oczywiście nie każdy młodszy gracz tak się zachowuje, ale większość jednak gra tylko po to by zepsuć grę innym. Kolejnym minusem jest grafika, ale jest to spowodowane tym, że gra została wydana ponad 10 lat temu. Oprócz tego często wyskakują "Errory", dzieje się tak przez aktualizacje gry lub danego trybu i przez te błędy często nie da się grać. Trzeba pamiętać, że Garry's Mod to nie gra dla każdego. Nie każda osoba lubi gry sandboxowe i nie wszystkim musi się spodobać sam klimat tej gry. Pewnie wielu osobom nie chciałoby się pobierać kilkudziesięciu modów tylko żeby pograć na jednym, interesującym go trybie. No i wiadomo, nikt nie przepada za nieogarniętymi dziećmi z pierdzącymi mikrofonami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ogółem polecam tę grę każdemu kto lubi gry sandboxowe, ale nie tylko. Można się tutaj dobrze bawić ze znajomymi w przeróżnych trybach albo grać na serwerach społeczności. Tylko tam trzeba być cierpliwym i spokojnym, bo nie wiadomo kiedy dostaniesz z RPG w plecy. Gra jest warta swojej ceny i można spędzić przy niej setki godzin dobrej zabawy. Jeżeli grasz z kolegami, to nawet jeszcze więcej. Z czasem coraz więcej modyfikacji i trybów, więc z każdym tygodniem coraz więcej zabawy. Jeśli nie interesuje cię sandbox, to zagraj na innym trybie, a jeśli interesuje, to twórz, twórz i twórz. Można stworzyć co tylko się zechce. Wszelkiego rodzaju pojazdy, samoloty, statki i tak dalej. Możesz tworzyć, niszczyć, szukać mordercy, zabijać, ścigać się z innymi, skakać po parkourze i to wszystko w jednej grze - w Garry's Mod'zie.
Wielka piaskownica? [GARRY'S MOD] 0.0 0
0 0
Art napisany przez Rafik1233

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
2

Jakie są najlepsze gry dla dziewczyn

Recenzja Porarzo
3

Najdziwniejsze symulatory

Recenzja Typowypolak nr 1
4

Jak zdobyć gry lub skiny za darmo?

Video Kowalski03
5

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
6

Informacje o Farming Simulator 2019

Recenzja Typowypolak nr 1
7

Devil May Cry 2 - I'm bored and old

Recenzja LiquidSnake
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
Discord