Jak to działa

Goalunited

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Goalunited

Czy od zawsze chciałeś poprowadzić do zwycięstwa swoją drużynę piłkarską? Dzisiaj jest to możliwe dzięki symulatorze menadżera piłkarskiego, Goalunited! To nowość na rynku, jaka zapewnia wyjątkową rozgrywkę dla każdego miłośnika futbolu. Spełnij więc swoje marzenia i… zdominuj całą ligę!

Dzięki Goalunited będziesz mógł wcielić się w najważniejszą osobę swojego klubu, czyli menadżera piłkarskiego oraz trenera w jednym. Zostań szefem potężnego klubu i wykaż się taktycznym zmysłem – wiadomo, tylko dobra taktyka na boisku i poza nim pozwoli Twojej drużynie dostać się na sam szczyt rankingu. System kalkulacji meczu to serce rozgrywki – jest on niezwykle obszerny i zapewniający prawdziwe emocje. Dawka rywalizacji między fanami Ekstraklasy na pewno będzie ogromna i porównywalna do… prawdziwych sytuacji z boiska. Różnorodność pozwoli Ci wejść w rolę menadżera oraz być może doprowadzić do… bogactwa Twojego klubu! Czeka Cię zdobywanie sponsorów oraz nowych pracowników, a także rozbudowa boiska do aren… największej rangi! Pamiętaj, że to na Tobie spoczywa największa odpowiedzialność oraz bicie rekordów… zawodników przyszłości! Nie zapomnij więc o nowych talentach, jakie należy szkolić – kto wie, może to dzięki nim znajdziesz się na… szczycie?

Wejdź w rolę menadżera piłkarskiego i trenera, aby stać się legendą piłki nożnej i zdobywać coraz to wyższe noty w rankingu. Analizuj raporty, szkol swoją drużynę, testuj różne techniki gry i… opracuj własną strategię na zwycięstwo w Goalunited już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Goalunited screenshot1 Goalunited screenshot2 Goalunited screenshot3 Goalunited screenshot4 Goalunited screenshot5 Goalunited screenshot6 Goalunited screenshot7 Goalunited screenshot8 Goalunited screenshot9 Goalunited screenshot10
Video

Goalunited wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat