Jak to działa

God of Gods

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis God of Gods

Wybierz się do krainy pradawnych bogów i stwórz własną legendę w God of Gods, jednej z najnowszych gier MMO 3D dostępnych na przeglądarki i w całości po polsku!

Wciel się w rolę młodego bohatera i odkryj swoje boskie przeznaczenie. Weź udział w konflikcie między bogami, który w miarę trwania nabiera na ostrości, a to od Ciebie będzie zależało, jak potoczą się wydarzenia w tej mitycznej krainie. Podczas swoich podróży po rozległym świecie oferowanym przez to MMO spotkasz wielu sojuszników, którzy dołączą do Twojej własnej drużyny herosów.

W God of Gods zaadoptujesz też własnego żywiołaka. Ten ognisty lub wodny towarzysz będzie Ci asystować w walce za pomocą swoich magicznych ataków. Pomoc żywiołaka i Twoich kompanów okaże się nieoceniona tym bardziej, że na swojej drodze napotkasz potężne demony i okrutnych popleczników zesłanych na Ziemię przez mrocznych bogów.

Zdobywaj artefakty i rozgrywaj setki, a nawet tysiące mrożących krew w żyłach pojedynku, a wszystko po to, aby uczynić spaczony świat lepszym.

Rozbudowana i dynamiczna kampania to nie wszystko, co czeka Cię w tym emocjonującym MMO dostępnym zupełnie za darmo na przeglądarki. Jedną z wielu zalet God of Gods jest rywalizacja PvP, w której zmierzysz się z pozostałymi graczami o tytuł najpotężniejszego bohatera na serwerze. Gra oferuje również wiele wyzwań związanych ze współpracą między uczestnikami rozgrywki, jak również tych dotyczących wzajemnej rywalizacji.

Marzyło Ci się kiedyś zostać bogiem? Teraz możesz spełnić te marzenia. Wystarczy, że zarejestrujesz się za darmo i rozpoczniesz swoją przygodę z God of Gods.

pełny opis gry
Screeny
God of Gods screenshot1 God of Gods screenshot2 God of Gods screenshot3 God of Gods screenshot4 God of Gods screenshot5 God of Gods screenshot6 God of Gods screenshot7 God of Gods screenshot8 God of Gods screenshot9 God of Gods screenshot10
Video

God of Gods wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat