Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
3.7 18 898 0
07.06.2017

Goodgame Empire - hit czy kit ?

Gra Goodgame Empire całkiem dobry symulator przywódcy plemienia. Ładna grafika i dużo budowli to same plusy. Lecz mogli by na nią jeszcze trochę popracować. Wiem że w tę grę gra wiele osób lecz sam grałem w to może cztery lub pięć dni gdyż mi się po prostu znudziła jak większość. Co jakiś czas jest jakiś event lub aktualizacja lecz albo są bardzo rzadko albo są bardzo słabe i tylko dobijają tę grę. Osobiście uważam że twórcy mają nas graczy gdzieś, ich nie obchodzi abyśmy cieszyli się z gry lecz tylko to aby jak najwięcej zarobić. Wiem że stworzenie i utrzymanie gry kosztuje lecz jeśli mają robić gry tylko dla zarobku a nie z pasji lub przyjemność to nie powinni tego robić gdyż urażają nas nie tylko do ich gry lecz do wszystkich podobnych gier a jest ich wiele. Możliwe że mylę się co do twórców lecz taki jest mój punkt widzenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Twórcy mogli by dodać nowe rzeczy np. w grze nie mamy wyboru ścieżki rozwoju swojego plemienia lecz aby odblokować nowe rzeczy musimy wydać punkty rozwoju na inne rzeczy aby w końcu odblokować to co byśmy chcieli a, o wiele lepszym pomysłem by było chociaż by zrobić jeszcze jedną inną ścieżkę rozwoju, mogli by też dodać taką opcję że co jakiś czas ktoś umiera ponieważ bez tego ta gra nie jest realistyczna, fajnym pomysłem było by także wprowadzenie pór roku dzięki czemu w lecie np były by susze i trzeba by zadbać do dostarczenie każdemu mieszkańcowi wody i jedzenia ,a w zimie musielibyśmy zadbać o to aby nasi poddani nie zamarzli z zimna, gdy nie pomożemy znacznej liczbie poddany mogły by występować bunty, strajki, zamach na nas a my musielibyśmy sobie z tym poradzić, mogli by też dodać obracanie budynków gdyż w tedy wyglądało by to lepiej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Te rzeczy mogą zainteresować graczy bardziej i skłonić do tego aby zostali w tej grze lecz nie jestem pewny. Ta gra ma w sobie potencjał lecz jest on tłamszony. Aby ta gra stała się świetna powinna być często aktualizowana i w tej aktualizacji zawierać duże zmiany ,a nie tylko poprawki w systemie lub zmienienie grafiki jakiegoś budynku. I odpowiadając na tytuł artykułu ,,Goodgame Empire - hit czy kit ?'' moim zdaniem na razie ani jedno ani drugie chodź jeśli gra będzie nadal szła w tym samym kierunku to bardzo szybko stanie się kitem w który prawie nikt nie będzie chciał grać a w tedy twórcy nie zdołają już tej gry uratować. Ogólnie oceniam tę grę na pięć na dziesięć. Pewnie część osób się ze mną nie zgodzi lecz to jest po prostu moja ocena tej gry i szanuję waszą ocenę chodź z mojego punktu widzenia wygląda to tak jak napisałem.
3.7 (głosów: 18)
Art napisany przez Jmfpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
7

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
8

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
9

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
10

Age of Musketeers Pomoc w grze dla początkujących

Tutorial Kate123
Chat