Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
5.0 1 2548 0
15.03.2018

Goodgame Empire poradnik część I jak zdobywać surowce?

W tym artykule postaram się opisać moje rady na jak najbardziej efektywną grę w Goodgame Empire. Samo wykonywanie misji nie stanowi problemu bo są one bardzo proste, jednak jednym z problemów z jakim być może przyjdzie nam się zmierzyć to brak surowców typu, drewno i kamień, czy brak jedzenia dla naszego wojska. Oto kilka rozwiązań polecanych przeze mnie, by rozwiązać ten problem: nieustane atakowanie okolicznych zamków baronów rozbójników najlepiej atakować gdy tylko się zregeneruje, ponieważ w ten oto sposób zwiększamy jego poziom, a wraz z poziomem rośnie ilość łupów otrzymywanych przez nas po każdym udanym ataku, a poniesione straty wojska są z reguły mikroskopijne i nie powinny stanowić problemu, wózki na dodatkowe surowce które umieszczone są przy murach naszego zamku (każdy z nich ma inny czas napełniania dobrze jest mieć to pod kontrolą).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeszcze innym sposobem uzupełniania naszego magazynu są ataki i grabież zamków innych graczy, zanim jednak zaatakujemy kogoś warto wziąć pod uwagę dwie istotne sprawy, pierwsza jeśli zaatakujemy musimy liczyć się z odwetem ze tego gracza lub członków jego sojuszu, oraz porażką naszego ataku, bo gracz widząc nadchodzący atak może ściągnąć wsparcie i się do niego przygotować, druga jeżeli jesteśmy członkiem jednego sojuszy to nasz atak na gracza który należy do innego sojuszy wywoła wojnę między naszymi zgrupowaniami, poza tym wewnętrzny regulamin sojuszu często zabrania samowolny ataków (za złamanie takiego wewnętrznego regulaminu możemy zostać nawet wyrzuceni z sojuszu). Podsumowując atak warto wcześniej uzgodnić z szefostwem sojuszu, lub atakować zamki graczy bez sojuszu które płoną, jest to bowiem oznaką, iż grać może nie być już aktywny.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zdecydowanie wartym zainteresowania źródłem surowców są obiekty które mamy możliwość atakować przy okazji trwających wydarzeń na przykład wojna królestw, czy inwazja nomadów. W tym przypadku jednak musimy liczyć się z poniesionymi stratami osobowymi w naszej armii i konieczności posiadania odpowiedniej liczby narzędzi oblężniczych, ponieważ bez nich nasz atak zakończy się bolesną porażką, lub poniesiemy ogromne straty w ludziach. Dlatego powinniśmy we wszystkich możliwych koszarach bez przerwy werbować jednostki, a we wszystkich naszych warsztatach ciągle produkować narzędzia używane do ataku. Podobnie jak było to z baronami rozbójnikami tak samo obozy nomadów i samurajów zwiększają swój poziom po każdym naszym ataku, różnica polega jednak na ilości otrzymywanych łupów tutaj jest to na tyle opłacalne, że zwraca nam się koszt werbunku i produkcji z nawiązką. Oto pierwsza część mojego poradnika do gry Goodgame Empire.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez gracz22pl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Różne sposoby na oponki w hero zero

Poradnik Domen1234
2

League of Legends Sivir - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Najciekawsze gry roguelike.

Recenzja TurboBagiety
4

CSGO Prime (B2P) Zmiany w czołowych zespołach e-sportowych oraz w Izako Boars

Recenzja PioTri
5

League of Legends Poradnik junglera/ zaawansowany jungling

Poradnik pk_14
6

Trove Gra Trove - recenzja

Recenzja aligdansk
7

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
8

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
9

Aktualizacja do The Sims 4 - gorzkie rozczarowanie?

Recenzja Arines
10

CSGO Prime (B2P) Od Silvera do Globala

Tutorial wojciak81
Chat