Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 996 0
07.01.2018

Charakterystyka Świata GTA V

Grand Theft Auto V, czyli w skrócie GTA V, to najbardziej wyczekiwana gra Rockstar. Do wyboru mamy dwa tryby - tryb pojedyńczej rozrywki, oraz takiej, w której możemy grać razem z innymi graczami. Gra kryje w sobie wiele tajemniczych i ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Kilka z nich tutaj opiszę. Pierwszym i najbardziej znanym miejscem przez wszystkich graczy jest góra Chilliad. Jest to najwyższy szczyt w grze. Najprościej jest dostać się na niego za pomocą kolejki górskiej, jednak najciekawiej jest podjechać na nią terenowym samochodem. Na samej górze możemy skończyć ze spadochronu, który będzie dostępny obok kolejki. Obok samej góry znajduje się wioska ,,Altruistów". Są to odcięci od świata zewnętrznego ludzie, którzy atakują każdego kto wkroczy na ich teren. Ciekawym faktem jest również to, że wszyscy biegają tam bez jakiegokolwiek ubrania.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Najbardziej pożądanym miejscem przez graczy jest baza wojskowa, w której znajdują się wojskowe samochody oraz samoloty. Dostać do niego jest się trudno, tym bardziej, że zaraz po wkroczeniu na ten teren otrzymujemy cztery gwiazdki, a po ukradnięciu samolotu strzelają do nas namierzającymi rakietami. Pojazdy oraz samoloty które się tam znajdują nie są dostępne w innych miejscach. Najwyższy budynek w grze, Maze Bank Tower znajduje się w Los Santos. Jest on wzorowany na US Bank Tower w Los Angeles. Ze szczytu mamy widok na całe miasto, oraz znajduje się tam spadochron z którego możemy skorzystać, lub helikopter. Po całej mapie również rozsiane są zagadki dotyczące kosmitów. W niektórych miejscach na mapie znajdują się statki kosmiczne, malowidła kosmitów, oraz mnóstwo do nich nawiązań.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W grze znajduje się łódź podwodna, jest to pierwszy podwodny pojazd w serii GTA. Po całej mapie są rozsiani różni ludzie, który mają dla nas nietypowe misje lub zadania. Są to po prostu misje poboczne, warte wykonania z powodu unikalnych nagród. Na mapie występują również różne zwierzęta charakterystyczne dla danej lokacji. Przykładowo, na pustyni możemy znaleźć sępy lub kojoty. W lasach możemy zostać napadnięci przez pumę, a w mieście spotkamy psy, koty oraz gołębie. W wodzie jedynym zwierzęciem jest rekin, który może nas zaatakować, jeśli za bardzo oddalimy się od brzegu. Cała mapa jest okrążona przez autostradę, dzięki której dostaniemy się do poszczególnych miejsc. Warto odwiedzić farmę wiatraków, na której jak sama nazwa wskazuje, znajduje się ogromne pole usiane wiatrakami. Robi to na prawdę fantastyczny widok.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
2

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
3

Karty w Clash Royale - Bomber

Poradnik TheMaślak
4

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
5

Payday 2 - Gra warta uwagi!

Recenzja Cesere
6

Jak zdobywać bananki w prosty sposób? - Poradnik #1

Poradnik Bobx
7

CSGO Prime (B2P) Counter Strike:Global Offensive najlepszy FPS?

Recenzja Seb0L03
8

Warface Recenzja gry: Warface - FPS

Recenzja Cesere
9

Pro Cycling Manager 2015 - moja opinia o grze.

Recenzja lynnSSky
10

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - tutorial

Tutorial BananoNinja
Chat