Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5 1 2569 0
10.01.2018

Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Cześć ja jestem Krzychu a dzisiaj przedstawię wam prawdopodobnie najlepszy sposób na zarabianie w GTA ONLINE małym kosztem, wiem, że długo mnie nie było, ale jest to spowodowane tym, że mam złamaną rękę i trudniej mi się piszę.
No więc kilka miesięcy temu została dodana nowa aktualizacja do GTA ONLINE pod nazwą Import/Eksport. Cały zarobek polega na wożeniu aut a właściwie ich kradnięciu, jest bardzo dużo misji i są one różnorodne. Ja poświęciłem trochę czasu i w trzy dni zarobiłem ponad 2000000 $ czyli dosyć sporo. Wszystko robiłem właśnie na tej aktualizacji. Warto grać na „pustych” sesjach, aby nikt nam nie przeszkadzał oraz mieć kilku kolegów do pomocy przy sprzedaży, aby nie trzeba było czekać 30 minut na kolejną sprzedaż aut w naszym magazynie pojazdów. Okej myślę, że możemy zaczynać. Zapraszam do przeczytania całości.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Więc tak, aby zacząć rozwijać się w tym biznesie potrzebujemy co najmniej 2500000$, aby kupić biuro Securo Serv oczywiście najtańsze oraz bez ulepszeń, które nic nie zmieniają poza wyglądem. Musimy też kupić magazyn pojazdów, który kosztuje 1500000$ więc z najtańszym biurem razem jest taka suma. Dla nowych graczy może jest to i dużo, ale każdy jakoś zaczynał i napewno da się tyle zarobić a to, w jakiej odległości czasowej zależy indywidualnie od każdego. Mnie się udało to uzbierać w przeciągu około dwóch tygodni grając różne misje typu 2x Rp i 2x Kasa.
Gdy już kupimy nasz magazyn zadzwoni do nas asystentka, która pomoże nam ogarnąć jak zacząć (Co kliknąć oraz krótki poradnik dotyczący klas pojazdów itp.). Mamy trzy klasy Standardową, Średnia, Wysoką. Najbardziej opłacalna jest oczywiście sprzedaż klasy Wysokiej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Za sprzedaż klasy Wysokiej dla dilera dostajemy 80000$ na plus, bo cena pierwotna to 100000$, ale 20000$ musimy wydać na tuning, aby sprzedać auto u dilera co również jest najbardziej opłacalną opcją. Wcześniej zapomniałem wspomnieć, że istnieją trzy opcje sprzedaży pojazdów, czyli prywatna, klient oraz diler. Diler jest najbardziej opłacalnych, ponieważ za sprzedaż auta z klasą wysoką po tuningu, na który wydamy 20000$ dostajemy 100000$, czyli jesteśmy dużo na plus. Za klasę Standardową dostajemy 15000$ za sprzedaż prywatną, czyli bez tuningu a za klasę Średnią 25000$
także podsumowując można naprawdę zarobić kupę siana przy kradnięciu pojazdów a nastepnie ich eksportowaniu, czyli sprzedaży. Dodam także od siebie taki pro tip, że jeśli mamy 10 średnich aut i 10 standardowych to potem zawsze będziemy mieli już wysokie, ale ważne, żeby nie ruszać tych podstawowych i sprzedawać tylko wysokie.
To by było na tyle cześć ;D
Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem! 4.3 6
5 1
Art napisany przez ★✘нαcкεd✘★™

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
5

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
6

The Binding of Isaac jako propozycja czegoś innego.

Recenzja evengace
7

MovieStarPlanet MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
8

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Jaro-S
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
Discord