Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
4.4 7 19559 0
10.01.2018

Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Cześć ja jestem Krzychu a dzisiaj przedstawię wam prawdopodobnie najlepszy sposób na zarabianie w GTA ONLINE małym kosztem, wiem, że długo mnie nie było, ale jest to spowodowane tym, że mam złamaną rękę i trudniej mi się piszę.
No więc kilka miesięcy temu została dodana nowa aktualizacja do GTA ONLINE pod nazwą Import/Eksport. Cały zarobek polega na wożeniu aut a właściwie ich kradnięciu, jest bardzo dużo misji i są one różnorodne. Ja poświęciłem trochę czasu i w trzy dni zarobiłem ponad 2000000 $ czyli dosyć sporo. Wszystko robiłem właśnie na tej aktualizacji. Warto grać na „pustych” sesjach, aby nikt nam nie przeszkadzał oraz mieć kilku kolegów do pomocy przy sprzedaży, aby nie trzeba było czekać 30 minut na kolejną sprzedaż aut w naszym magazynie pojazdów. Okej myślę, że możemy zaczynać. Zapraszam do przeczytania całości.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Więc tak, aby zacząć rozwijać się w tym biznesie potrzebujemy co najmniej 2500000$, aby kupić biuro Securo Serv oczywiście najtańsze oraz bez ulepszeń, które nic nie zmieniają poza wyglądem. Musimy też kupić magazyn pojazdów, który kosztuje 1500000$ więc z najtańszym biurem razem jest taka suma. Dla nowych graczy może jest to i dużo, ale każdy jakoś zaczynał i napewno da się tyle zarobić a to, w jakiej odległości czasowej zależy indywidualnie od każdego. Mnie się udało to uzbierać w przeciągu około dwóch tygodni grając różne misje typu 2x Rp i 2x Kasa.
Gdy już kupimy nasz magazyn zadzwoni do nas asystentka, która pomoże nam ogarnąć jak zacząć (Co kliknąć oraz krótki poradnik dotyczący klas pojazdów itp.). Mamy trzy klasy Standardową, Średnia, Wysoką. Najbardziej opłacalna jest oczywiście sprzedaż klasy Wysokiej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Za sprzedaż klasy Wysokiej dla dilera dostajemy 80000$ na plus, bo cena pierwotna to 100000$, ale 20000$ musimy wydać na tuning, aby sprzedać auto u dilera co również jest najbardziej opłacalną opcją. Wcześniej zapomniałem wspomnieć, że istnieją trzy opcje sprzedaży pojazdów, czyli prywatna, klient oraz diler. Diler jest najbardziej opłacalnych, ponieważ za sprzedaż auta z klasą wysoką po tuningu, na który wydamy 20000$ dostajemy 100000$, czyli jesteśmy dużo na plus. Za klasę Standardową dostajemy 15000$ za sprzedaż prywatną, czyli bez tuningu a za klasę Średnią 25000$
także podsumowując można naprawdę zarobić kupę siana przy kradnięciu pojazdów a nastepnie ich eksportowaniu, czyli sprzedaży. Dodam także od siebie taki pro tip, że jeśli mamy 10 średnich aut i 10 standardowych to potem zawsze będziemy mieli już wysokie, ale ważne, żeby nie ruszać tych podstawowych i sprzedawać tylko wysokie.
To by było na tyle cześć ;D
4.4 (głosów: 7)
Art napisany przez ★✘нαcкεd✘★™

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
7

Overwatch - poradnik dla początkującego McCree

Poradnik Porarzo
8

Forge of Empires Punkty Rozwoju do czego służą i jak je zdobyć ?

Poradnik lasak
9

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
10

Rail Nation - imperium kolejowe

Recenzja Sarkaa
Chat