Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
1.0 1 1314 0
15.06.2017

Jest zarąbista

Grand Theft Auto V to piąta część popularnej serii gier Grand Theft Auto. Gra opowiada o historii trzech bohaterów.
Pierw poznajemy Franklina czarnoskórego gangstera którego umiejętność specjalna jest spowolnienie czasu podczas jazdy samochodem oraz podczas użycia umiejętności łatwiej się skręca
. Drugim bohaterem jest Michael kryminalista który zafałszował swoją śmierć by pojechać do Los Santos gdzie ma drogi dom dwojga nastoletnich dzieci i żonę. Ma problemy rodzinne z żoną. Jego umiejętność specjalna to spowolnienie czasu gdy jest na piechotę co może ułatwić celowanie podczas strzelania. Trzecim bohaterem jest Trevor Philips przyjaciel Michaela, psychopata którego bardzo łatwo zdenerwować on ma problemy z gangiem motocyklowym w historii dowiedzial się że Michael tak naprawdę nie umarł jego umiejętność specjalna to że przez kilka sekund jest wytrzymały na strzały i ból.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ale każda gra ma minusy a jednym z nich jest że na Franklinie bardzo trudno dostać pieniądze co dla tych co lubią nim grać jest wielkim bólem. Drugim minusem jest że trudno zdobyć na początku pieniądze w Grand Theft Auto Online oraz trudno na coś uzbierać bo wszystko jest drogie a żeby kupić coś bardzo drogiego w grzę a nie grasz tak dużo to trzeba kupić pieniądze w grzę za prawdziwe pieniądze co czasami może być trochę droższe niż sama gra. Następnym minusem jest to że jeśli chcesz zrobić napad to jeśli nie masz chociaż 3 znajomych to będzie trudno kogoś znaleźć ponieważ trzeba mieć 4 znajomych a jeśli kogoś znajdziesz to jest on pewnie ktoś słaby w grę bo chcę zarobić na jakiś Apartament (na to ja nie narzekam każdy musi gdzieś zacząć) często tacy ludzie opuszczają grę albo giną przez co napad musi być od początku zrobiony bo musisz znaleźć kogoś.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ale oczywiście są też plusy jednym z nich jest to że gra jest bardzo długa jest w niej dużo misji podzielonych na trzech bohaterów w grze.
A jeśli misje cię nie interesują to na wersji PC możesz instalować mody na offline jest ich tak dużo że są np. miotacz samochodów po najwyższą rampę na świecie. Plusem jest też to że dlc jest za darmo ale żeby dostać je to trzeba uzbierać pieniądze w grzę na ten samochód z dlc co jest fair. Plusem jest też że historia to tylko pięćdziesiąt procent całej gry w niej jest więcej atrakcji więcej wyścigów, więcej misji, więcej napadów i wiele więcej. Następnym plusem jest że na napadach można dużo zarobić oraz można się dobrze bawić podczas grania w napadach. W tej grze jest dużo do roboty i szczerze z mojego serca polecam tą grę opłaca się za tyle zabawy.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Aleksander200

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Melex, niezły ten Elex. Gigarecenzja Elex

Recenzja Tybero
2

Terraria czyli Chyba nejlepsza gra 2D

Recenzja Barti69
3

Shakes & Fidget Shakes & Fidget recenzja

Recenzja Porarzo
4

Recenzja KOLEKCJI do The Sims 4

Recenzja Arines
5

Jaką strategię przyjąć dla postaci? - Poradnik dla Enter the Gungeon #1

Poradnik Dawid035
6

World of Tanks Vickers Medium Mk. 1 - czyli "fenomenalny" 1 tier

Poradnik Dziobaty
7

League of Legends Patch 7.16 - Ryze Mid

Poradnik TurboBagiety
8

Drakensang Online Drakensang Online wielka przygoda

Recenzja kozak3002
9

Dark harvest

Recenzja Kubsoon243
10

Wciągająca gra akcji na dużym ekranie czyli recenzja Uncharted Drakes Fortune

Recenzja adrianos253
Chat