Jak to działa
Przejdź do gry Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
5.0 1 1312 0
21.07.2018

Heavy Metal Machines - Poradnik

Krótki opis gry przedstawiłem w recenzji teraz postaram się krótko przedstawić jak miło i przyjemnie zdobywać kolejne ulepszenia do naszych autek. Początkowe trudy początku gry szybko przeminą i będziemy mieli frajdę z gry. po ostatniej aktualizacji zauważyłem zmianie na niekorzyść dla graczy początkujących a mianowicie wcześniej można było grać jakim autem się chciało
obecnie niektóre auta na początku są zablokowane dla początkujących szkoda że te najlepsze którymi łatwo się wygrywało mam na myśli np Mój ulubiony Litlle Monster ;) auto bardzo wytrzymało i przy umiejętnym manewrowaniu wgrywało starcia dodatkowo miało umiejętność leczenia ina krotka chwile nie odnosiło obrażeń dodatkowo umiejętność podskoków miażdżyła inne auta co dawało jej ogromną przewagę na innymi.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz kiedy mamy te lepsze auta po blokowane musimy wybrać inne i poznać je i dłużej zostać w grze na czym pewnie zależało autorom gry. Zalecam więc wybrać te auto które pomoże nam w szybkim expieniu , czy wybierzemy atakującego czy wsparcie czy jeszcze lidera nie ważne, ważne by to było auto najlepsze dla nas kiedy już tak uczynimy grajmy tylko tym autem aż szybko zdobędziemy kolejne poziomy postaci oraz ulepszymy auto co pozwoli nam w krótkim czasie wybrać te auta co były po blokowane i w pełni cieszyć się grą. Mi osobiście najwięcej frajdy sprawiało zdobywanie punktów czyli bycie liderem ponieważ to ode mnie bardziej zależało wynik gry. Ktoś powie że każda funkcja jest tak samo ważna tak jak w piłce fakt ale najlepsze wsparcie i atak a słaby lider to ciężko coś ugrać. Ale i bardzo dobry lider potrafi zrekompensować słabe wsparcie i atak kolegów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak Chcemy prowadzić grę to wybierajmy szybkie auta co nam da dużą przewagę na starcie ponieważ wtedy decyduje się kto przechwyci kule. Potem ciężko jest ją odebrać. A wiedź szybki start często ozywając umiejętności przyspieszenia i pomykamy do mety. Na planszy gdzie jest dużo zakrętów trzeba zabrać mocniejsze auto bo nas szybko zabiją. Możemy też zdobyć ogromną przewagę nad innymi już na starcie ale to niestety kosztuje. Auta ulepszone za realną gotówkę są naprawdę mocne. Takie auto potrafi wykończyć wszystkich przeciwników i samemu odjechać z piłką. Niestety to moim zdaniem zaburza trochę grę Fair play to takie auta często są 10 krotnie silniejsze i tylko sprytem można coś ugrać ale ogólnie marne szanse chyba że zapłacimy albo poczekamy do kolejnej rozgrywki i będzie nowe losowanie przeciwników. Gra naprawdę wciąga i można się miło pobawić nawet będąc atakującym który czerpie satysfakcje z rozwalania przeciwników. Najważniejsze dla podsumowania: szybkość zwrotność to klucz do zwycięstwa.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez stormmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Fnatic - krótka historia i opis drużyny.

Recenzja wzarek
2

Dead by Daylight - Świetna gra

Recenzja Kubsoon243
3

World of Tanks World of Tanks Blitz-Recenzja

Recenzja Dercik90
4

War Thunder Jak zwiększyć swoją efektywność na polu walki? - Awiacja

Poradnik NattyDread
5

Margonem Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Poradnik Kamcio98
6

Margonem Recenzja Margonem - Najlepszej gry MMORPG w Polsce

Recenzja Lifam
7

Momio Jak zacząć grać w Momio ?

Tutorial LooLxD
8

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
9

World of Tanks Karawana handlowa w World of Tanks

Recenzja Bart1607
10

Minecraft Jak przywołać nieruszającego się moba.

Tutorial MiChAł331
Chat