Jak to działa
Przejdź do gry Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
5.0 1 1433 0
19.07.2018

Stingray - najlepsza postać?

Witajcie Bananowicze!
Grając w Heavy Metal Machines mamy do dyspozycji różne postacie. Transporterzy, agresorzy oraz typowe postaci wsparcia. Do wybory, do koloru. Moją uwagę przykuła jednak jedna, niebieskowłosa, niepozorna postać – Stingray. I o nim chciałbym opowiedzieć w moim artykule.
Na samą grę, a przez to również na postać trafiłem za pośrednictwem tej strony. Początkowo miałem przed sobą prosty cel – zagrać w grę nieważne jak bardzo byłaby słaba i męcząca, wykonać misje i odebrać bananki. Po kilku meczach gra zaczęła mi się podobać, a przyczyniła się do tego ta jedna wyjątkowa postać. Początkowo nie wiedząc na czym w zasadzie polega gra wybrałem jakąś losową postać. Szło mi oczywiście jak na newbie przystało słabo ale zacząłem powoli łapać o co chodzi w samej grze. W końcu po zakończonym meczu postanowiłem zagrać jeszcze raz jednak tym razem inną postacią. Metodą eliminacji odrzuciłem resztę championów i wybrałem właśnie tytułowego Stingray'a z racji, że zaciekawił mnie jego wygląd. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Postać ta jest niesamowicie wszechstronna. Jego główną rolą jest zadawanie obrażeń do czego został świetnie przystosowany, a to za sprawą umiejętności Q oraz W (E również zadaje jakiś tam damage ale jest on minimalny). Dobry gracz (a nieskromnie uważam, że ja takim jestem) jest jednak w stanie grać Stingray'em zarówno w roli damagera, jak również jako wsparcie przy przewożeniu piłki jest to możliwe dzięki jego świetnej zdolności do kontroli tłumu (spowolnienie na Q oraz odepchnięcie na W). Wydaje się to dziwne biorąc pod uwagę, że według twórców pojazd nie jest stworzony do kontrolowania tłumów co widać w jego statystykach. W wyjątkowych sytuacjach (mi osobiście zdarzyło się to kilka razy) dobrze prowadzony może być również wspaniałym Transporterem. Umożliwia mu to umiejętność E, dzięki której może on omijać na swojej drodze blokady przeciwników lub po prostu zwiększyć na chwilę swoją prędkość. Zdarzało mi się, że po przejęciu piłki pod moją bramką jechałem z nią całą mapę do bramki przeciwników omijając ich oraz ich umiejętności, którymi próbowali mnie zatrzymać.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
I właśnie ta wszechstronność jest powodem, dla którego moim zdaniem jest to najlepsza postać w grze. Do pełni szczęścia brakowałoby mu co prawda nieco więcej HP (bo jest on baardzo papierowy) lub chociaż jakaś umiejętność ułatwiająca mu mu ich pozyskiwanie ale wtedy prawdopodobnie postać byłaby aż zbyt op. Reasumując moim zdaniem Stingray to najlepsza postać w grze. Jest on szybki, zwrotny i baardzo silny. Dobrze zagrane R jest stanie wykończyć cały team przeciwny i w walny sposób przyczynić się do wygrania gry. A jeśli tego byłoby mało to można mieć jeszcze na masce malunek z orłem białym. Czy może być coś lepszego? Oczywiście jak w przypadku każdej postaci wymaga on nieco praktyki ale myślę, że naprawdę warto się tego nauczyć. To na tyle w tym artykule. Żegnam się z wami i życzę dobrych osiągnięć.

Pozdro!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez piotrusinio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

CSGO Prime (B2P) Counter Strike:Global Offensive najlepszy FPS?

Recenzja Seb0L03
3

Minecraft Prezentacja Gry ''Minecraft''

Poradnik alienowsky123
4

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
5

Roblox Apokalipsa w Roblox?!

Poradnik ketty
6

ARK: Survival Evolved (B2P) Jak oswoić dinozaura?

Tutorial Boomboxpl
7

Rail Nation Rail Nation - Etap.1

Poradnik buzryk
8

Zoo 2 - Animal Park Jak rozpocząć grę w Zoo 2 - Animal Park?

Poradnik KingaTiger
9

World of Warships Eventy w Listopadzie

Poradnik Feresh
10

CSGO Prime (B2P) Kilka porad jak stać się lepszym w CSGO

Poradnik Advance
Chat