Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1590 0
30.11.2017

HeroZero- Od zera do bohatera, jak ekspić żeby być dobrym!

Witam ponownie! Napisałem już 2 artykuły, myślę, że oraz lepiej mi to wychodzi, ale nie o tym tutaj mowa. Przejdźmy do rzeczy, czyli HeroZero- jak ekspić żeby stać się dobrym. Po pierwsze nie możemy się śpieszyć, bo nie gramy na wyścigi. Na samym początku naszej przygody, warto porobić troszkę misji, aby podwyższyć sobie poziom bohatera. Gdy z owych misji zarobimy trochę monet, udajmy się do lumpeksu i zaopatrzmy się w jakiś ubiór, który podniesie w górę nasze umiejętności jak i również będziemy fajniej wyglądać. Drugą rzeczą są treningi, które są bardzo ważne tak na prawdę w całym cyklu gry, lecz na samym początku możemy mieć dużą przewagę nad przeciwnikiem ze względu na nasze statystyki. Warto również kupować przedmioty oznaczone nożyczkami, oznacza to że po raz pierwszy będziemy mieli je w swojej kolekcji, co później zaowocuje jakimiś nagrodami w postaci: jednostek treningowych, energii czy nawet przedmiotów. Pokaże przykładowy przedmiot na obrazku poniżej.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wyżej pisałem o misjach i zdobywaniu doświadczenia, miałem tutaj na myśli wbicie sobie minimum 60 poziomu za który otrzymamy naszego towarzysza, może być to piesek, kotek, kameleon, czy nawet kangur lub świnka. Podwyższają nam one nasze statystyki, im wyższy poziom posiada nasz towarzysz, tym lepsze są nasze statystki. Dlatego warto zdobywać doświadczenie, ale nie możemy zapominać o treningach! Kolejnym tematem który chciałbym wam przedstawić są bohaterskie czyny, są tam różnorakie zadania za które otrzymujemy wszystkie możliwe nagrody, które są w grze, od monet i doświadczenia, po towarzyszów i oponki. Warto tam czasami zajrzeć i sprawdzić, które zadania mamy już robione i odebrać nagrody, lub które mamy jeszcze nie zrobione i zacząć je wykonywać. Na samym początku warto porobić te proste, za które możemy zdobyć monety czy doświadczenie, pomogą one w rozwoju postaci.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tutaj są ukazane moje bohaterskie czyny, za które mam kilkadziesiąt jednostek treningu. Dlatego warto, polecam każdemu. Kolejnym podstawowym elementem na początku gry jest znalezienie sobie drużyny, do której możemy dołączyć bez podań/ zaproszeń lub napisać wniosek do szefa gildii, aby rozpatrzył naszą prośbę o dołączenie. Nie bójcie się pisać podań, im dłuższe tym lepsze, dowódcy, chcą wiedzieć cokolwiek o was. Jest jeszcze do omówienia kryjówka ale tutaj na samym początku nie warto jest ulepszać za monety. Naszą podstawową walutę lepiej wydać na punkty umiejętności. Można monety również zbierać, aż zdobędziemy 100 mln, za które mamy na prawdę bardzo solidne nagrody w postaci oponek czy kilkuset tysięcy doświadczenia, W grze mamy jeszcze coś takiego jak zadania nadzwyczajne, w których pokonujemy różne postacie na różnych poziomach, czasami mniejszymi od naszego ale czasami też większymi. Można tam zdobyć monety, doświadczenie i bardzo fajne przedmioty. Myślę że taki poradnik wystarczy dla początkującego gracza, jeśli chcecie więcej takiego materiału dawajcie łapki w górę!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez FENOX39

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

Gry na które czekam !

Recenzja Osa1020
3

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+ Prologeu

Recenzja xMiraSx
4

Transformice Jak szybko zdobyć serki

Poradnik yeonrie
5

Hacki do zielone imperium

Poradnik Duman1222
6

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
7

League of Legends Heimerdinger Postać niedoceniana ?

Poradnik $Many$
8

CSGO Prime (B2P) Czy warto grać w CS:GO?

Tutorial Kurczaczek
9

League of Legends Mistrzostwa świata w League of Legends 2021

Poradnik motina1548
10

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja GTA: The Trilogy

Recenzja Kejzer17
Chat