Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
3.0 2 1365 0
04.11.2017

Od zera aż do bohatera

Czasami dużo czasu zajmuje osiągnięcie swojego wymarzonego poziomu, statystyk itp. Jednak droga do tego może być łatwiejsza z poradnikiem. Przedstawię kilka rad, które (według mnie) przydadzą się nowym graczem Hero Zero ale także osobom, które chcą być jeszcze lepsze niż są. Przede wszystkim wszystko zależy od chęci oraz odrobiny cierpliwości. Nic nie przychodzi bez robienia! Potrzeba czasu i na pewno nie można się poddać. Hero Zero jest popularną grą i ma już mocno doświadczonych graczy...ale przecież każdy z nas może nim zostać! Nawet widząc, jak mocna jest TOP 10- nie wolno się poddawać i zniechęcać. Skoro oni potrafili tak wysoko wejść- ty także to potrafisz. W grach łatwo się zniechęcić, widząc, że ktoś jest lepszy. Najlepszym rozwiązaniem jest udowodnienie sobie, że też taki możesz być!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przede wszystkim- poziomy. Im większy poziom- tym więcej możliwości. Towarzysze, kryjówka, nowe miasta...To wszystko zawdzięcza się poziomom, ale...jak je wbić? Najkorzystniejsze jest wykonywanie misji oraz dokupywanie energii. Wiadomo, że to kosztuje, ale jednocześnie możemy wykonać więcej misji danego dnia i zdobyć więcej poziomu doświadczenia. Ważne są także zadania nadzwyczajne, w których oprócz doświadczenia- dostajemy różne rzeczy, które także poprawiają naszą postać (ale o tym za chwilę). Warto również w swojej kryjówce rozbudować pomieszczenie, które daje nam pewną ilość doświadczenia. Możemy je co jakiś czas opróżniać, więc w każdej chwili możemy uzupełnić brakujące punkty.
Swoje umiejętności poprawimy podczas wykonywania treningów ale także dzięki kolejnym poziomom. Często punkty umiejętności możemy dostać za bohaterskie czyny, które następnie możemy przeznaczyć na: intuicję, inteligencję, kondycję oraz siłę. Im więcej punktów tym jesteśmy silniejsi i możemy atakować coraz lepszych przeciwników w walkach ligowych oraz pojedynkach. Swoje umiejętnością podnoszą nam również rzeczy, które na sobie mamy. Dlatego warto codziennie zaglądać do sklepu, aby zobaczyć czy nie ma lepszych rzeczy, które nam pomogą.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oponki oraz pieniądze także są ważne, gdyż dzięki nim możemy rozbudowywać pomieszczenia, kupować rzeczy lub szybciej kończyć misje. Pieniądze możemy zdobywać w misjach, kryjówce oraz za sprzedasz niepotrzebnych nam rzeczy. Oponki czasami dostajemy za czyny bohaterskie, jako nagroda za ich wykonanie. Nieraz możemy trafić na event, który doda nam sporo doświadczenia, oponek, monet i rzeczy. Jednak trzeba pamiętać, że podczas niego również trzeba wykonać określone misje! Raz na jakiś czas dostępny jest również łotr, którego atakują wszyscy gracze. On także ,,pomoże" nam stać się lepszym.
Droga do bycia bohaterem nie jest trudna. Wystarczy tylko chwila czasu oraz cierpliwości. Wykonywanie misji oraz czynów bohaterskich, atakowanie innych przeciwników, rozbudowa kryjówki...to wszystko pozwoli nam wznieść się, jak najwyżej. Czasami potrzeba mało, aby osiągnąć wiele.
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Julcia1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Goodgame Empire Recenzja gry: Goodgame empire

Recenzja Cesere
2

League of Legends Leona - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

League of Legends Camile - poradnik League of Legends Poradnik

Poradnik TurboBagiety
4

League of Legends Zilean - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
5

World of Tanks World of Tanks - Czy to najlepsza gra z tematyką wojenną?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
6

Najlepsze gry logiczne na Androida

Poradnik Typowypolak nr 1
7

Najlepszy Cod w historii. Recenzja Call of Duty V World at War

Recenzja Tybero
8

Recenzja strony giercownia.pl

Recenzja LiquidSnake
9

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
10

Hero Zero Od Zera do Bohatera Czyli jak osiągnąć wysoki poziom w krótkim czasię?| Hero Zero

Poradnik Burixt0n
Chat