Jak to działa
Przejdź do gry Ikariam
Ikariam
0 0 195 0
11.07.2017

Ikariam czyli świetna gra przeglądarkowa

Ikariam czyli darmowa gra przeglądarkowa która przenosi nas w czasy starożytnej Grecji. Aby zacząć grać w tą grę należy (najlepiej) zarejestrować się za pomocą strony bananki.pl a następnie znaleźć w grach Ikariam, kliknąć graj i grać :) (nie zapominając o potwierdzeniu emial'u). Cóż na sam początek gry najlepiej kierować się według tutoriala który oprowadzić nas po grze, nauczy na jak budować budynki, atakować wyspy z wrogami, ulepszać wynalazki i bronić się. Na sam koniec wprowadzenia otrzymamy wspaniałą nagrodę która na pewno przypadnie do gustu osobą zaczynającym przygodę z Ikariam. W grze Ikariam posiadamy własną osadę którą trzeba rozbudowywać budując mury, magazyn,port , koszary kryjówki itp. Surowce pozyskujemy np. drewno z wyspy lecz pojawia się tutaj pojawia się jeden wielki problem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tym problemem są pozostałe surowce takie jak: wino kamień kryształ i siarka. Z winem jest trochę mniejszy problem ponieważ zazwyczaj dostajemy go z misji lub z budynku. Każdy nowy gracz pojawia się na wyspie z losowym surowcem. W moim przypadku była to siarka która jest potrzebna do szkolenia żołnierzy. Aby otrzymać inne surowce np. kamień który jest potrzebny do budowy, kryształ do rozbudowy akademii co jest konieczne aby mieć większą ilość punktów nauki do badania rzeczy. Również mamy już wcześniej wspomniane wino, które jest potrzebne ludziom do życia, aby nie buntowali się oraz do podniesienia szczęścia w osadzie. Wracając do zdjęcia 1 widzimy również kilka opcji takich jak:
-Pokaż Świat czyli pokazuje świat
-Pokaż wyspę na której możemy znaleźć drewno oraz surowiec
-Pokaż Miasto czyli pokazuje nasze miasto
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując uważam że gra należy do jednych z lepszych gier która pod względem grafiki jest całkiem ładna oraz pod względem grywalności. Możemy w tej grze zabawić się w przywódcę osady Greckiej który posiada potężna wioskę której widok na mapie zmienia się względem ilości zdobytych punktów, rekrutować coraz to potężniejszych żołnierzy zaczynając do wyszkolonych hoplitów aż do prawdziwych maszyn bojowych na parę które sieją postrach w oczach i sercach wrogów. Trudność gry jest na prawdę mała ponieważ świetny samouczek szybko i sprawnie wprowadza nas w sferę gry oraz pokazuje nam jak grać by przetrwać. Jeszcze klika wskazówek ode mnie:
-Postaraj się szybko rozbudowywać wioskę nie przekraczając na razie poziomu 5 ponieważ ochrona początkowa zostanie zdjęta przez system.
-Skup się na badaniach i opracuj szybko hoplitów (są dobrzy na początek).
-Kolonizuj się do innych wysp, najlepiej na wyspę z winem (obywatele szybko zaczynają się buntować), potem na siarkę(potrzebna do wojska), dalej na kryształ i na koniec na kamień.
Wszystkim osobom które pragną zagrać w tą grę zapraszam do rejestracji za pomocą strony bananki.pl
Dzięki że przeczytałeś :)
Ikariam czyli świetna gra przeglądarkowa 0.0 0
0 0
Art napisany przez EdzioLKM

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Karty w Clash Royale - Bats

Poradnik TheMaślak
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
5

Fortnite Fortnite - Recenzja (Ratowanie Świata oraz Battle Royale)

Recenzja Piotrek222
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord