Jak to działa
Przejdź do gry Imperia Online
Imperia Online
5.0 1 1866 0
15.06.2017

Szybkie i łatwe surowce

W tym poradniku zaprezentuje jak szybko oraz łatwo zyskiwać surowce, dzięki którym bardzo szybko wykonamy misje ze strony bananki.pl oraz wbijemy wysoki poziom.

Najpierw zajmę się początkiem gry. Na samym początku gorąco polecam przejść tutorial jak najszybciej, ponieważ dzięki niemu zdobędziecie podstawową wiedzę na temat gry. Po ukończeniu tutorialu działacie na własną rękę. Ja osobiście po ukończeniu wprowadzenia zacząłem rozbudowywać wioskę w każdym aspekcie, mianowicie budynki gospodarcze, wojenne oraz badania wcześniej wymienionych dziedzin. Pierwszą misję ze strony (uzyskaj 7 poziom) wykonałem w ciągu 30 minut. Było to bardzo proste, rozbudowywałem miasto, wyruszałem na wyprawy, rekrutowałem wojsko. Za te wszystkie podstawowe czynności otrzymywałem nagrody z zadań umieszczonych w screenie poniżej. Rozbudowując miasto tak naprawdę miałem zawsze tą samą ilość surowców poprzez zyskiwanie surowców z zadań. Najlepiej surowce farmi się poprzez badania gospodarcze i wojenne, ponieważ w misjach zazwyczaj ich koszt zwraca się kilkokrotnie. To pierwszy sposób na łatwe surowce.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Drugim sposobem, dzięki któremu zrobiłem drugą misję na witrynie bananki.pl jest bardzo fajna funkcja, która wyszukuje osady barbarzyńców (patrz niżej). Poprzez grabienie osad barbarzyńskich zyskujemy skrzynie, które zależnie od poziomu wioski dają nam surowce. Na wyższym poziomie budowanie zajmuje więcej czasu, co przekłada się na mniejszą ilość wykonanych zadań. Dzięki tej opcji rekrutowałem masę wojsk i wysyłałem na wyprawy. Najlepiej sprawują się łucznicy i miecznicy, lecz ja grałem wojskiem następującym : 40% łucznicy, 30% włócznicy, około 14% miecznicy, około 14% lekka kawaleria oraz około 2% tarany i wózki transportowe. Rekrutacja także daje masę doświadczenia co pozwala nam otrzymać kolejne łatwe bananki. Dzięki temu w ciągu kilku godzin zrobiłem kolejną misję.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ostatnim sposobem, lecz najmniej efektywnym, idealnym dla graczy którzy nieczęsto wchodzą do gry jest zajęcie kilku wiosek i wykupowanie całkowitej produkcji surowców. Poprzez rozbudowę farmy zwiększamy przyrost podstawowy naszej nacji, przez co możemy zatrudniać coraz więcej robotników. Poprzez wybranie rządu feudalizm możemy jeszcze bardziej skupić się na naszej gospodarce poprzez różne bonusy. Ja osobiście ostatnią misję wykonałem drugim sposobem w około 2 dni, grając niedużo, mianowicie czekając w kolejce gry Leauge Of Legends, lecz dla osób które do gry wchodzą raz,dwa razy dziennie może to być zbawienna opcja ze względu na swoją prostotę i rezultat. Dodatkową opcją jest zajmowanie niezależych miast i zamienianie ich w wasale, za które otrzymujemy co jakiś czas złoto. Jest to bardzo opłacalny interes ze względu na bezpieczeństwo oraz łatwe wykonanie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez CzakmarR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Minecraft Najlepsze Serwery W Minecraft! (Premium i Non Premium)

Poradnik Nexowyy
4

Kultowa, nieśmiertelna gra pasjans

Recenzja LiquidSnake
5

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
6

How to Survive - Gdzie Dead island spotyka Titan Quest

Recenzja Boomboxpl
7

Total War Arena Strategia niemal doskonała

Recenzja Kapcio
8

Estogan Estogan - Recenzja Gry

Recenzja Fragorski
9

Karty i Runy w The Binding of isaac afterbirth

Poradnik xrey69
10

Roblox Jak strzelać, czyli Roblox: Phantom Forces Cz.1

Poradnik Jacuś22
Chat