Jak to działa

Imperia Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Imperia Online

Imperia Online to przeglądarkowa gra strategiczna online w technologii 2D, w której przeniesiesz się do czasów Średniowiecza w epoce przed wynalezieniem prochu strzelniczego. Graj w Imperię zarówno na PC, jak i na najpopularniejszych systemach mobilnych – Androidzie oraz iOS.

Wciel się w rolę Lorda zarządzającego niewielką i nie w pełni rozwiniętą prowincją. Rozwijaj swoje tereny poprzez wnoszenie różnych budowli militarnych i ekonomicznych, a także uniwersytetów, które przyniosą Ci wiekopomne odkrycia technologiczne.

Podczas swojej przygody z tą strategią dostępną na przeglądarki będziesz mógł rekrutować rozmaite jednostki militarne, aby potem wysyłać je na podbój innych prowincji, z których zagrabisz przydatne surowce i inne skarby. Twoi żołnierze przydadzą Ci się również w obronie własnego miasta na wypadek ataku ze strony wroga, chociaż tego możesz akurat uniknąć poprzez odpowiednią sztukę dyplomacji. W ten sposób weźmiesz udział w handlu i wymianie towarów pomiędzy graczami, które później mogą zaowocować potężnymi sojuszami.

Zaprojektuj miasto według własnej wizji, ponieważ z Imperia Online taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. W tej przeglądarkowej strategii – w odróżnieniu od konkurencji – wybierzesz dowolne miejsce dla swoich budynków, a nawet będziesz mógł przenosić te, które już istnieją na mapie. Istna magia, nieprawdaż?

To jeszcze nie wszystko, bo ta darmowa gra MMO umożliwia graczom łączenie budynków tego samego rodzaju w jedną potężną budowlę, co jest z kolei zmianą kosmetyczną, a ponadto można taką funkcję „odczarować” za pomocą jednego kliknięcia myszą.

Wykaż się ponadprzeciętnym zmysłem strategicznym i pokaż, że tytuł władcy wszechczasów należy właśnie do Ciebie!

pełny opis gry
Screeny
Imperia Online screenshot1 Imperia Online screenshot2 Imperia Online screenshot3 Imperia Online screenshot4 Imperia Online screenshot5 Imperia Online screenshot6 Imperia Online screenshot7 Imperia Online screenshot8 Imperia Online screenshot9 Imperia Online screenshot10
Video

Imperia Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat