Jak to działa
4.7 3 907 0
26.04.2019

Jak dobrze zacząć w Jurrasic World Evolution?

Gra Gra Jurrasic WorldEvolution pojawiła się w 2018 roku przy głośnym werblu lremiery kinowej Jurrasic World: Fallen Kingdom. I choć nie wiem co w ubiegłym roku bardziej podbiło serca fanów dinozaurów, to z pewnością mogę powiedzieć, że symulator budowania parku jurajskiego jest prawdziwą gratką dla symulatorowych maniaków. Niestety gratka szybko może się znudzić, ponieważ grę można przejść dosyć szybko, a późniejsze odblokowywanie kolejnych dinozaurów prawdopodobnie mało kogo będzie rajcowało. No dobrze, ale fakt jest faktem, że w owej grze najważniejszy jest początek i ta pierwsza, dość sporych rozmiarów wyspa, na której mamy spore pole do popisu, przez co nie powinna sprawić większego problemu. To narzuca się na usta. Ale sprawa wygląda o wiele inaczej, ponieważ zły rozkład funduszy może doprowadzić nas do bankructwa. Jak się okazuje nie można inwestować jedynie w dość oczywistą nam rzecz, czyli dinozaury. A więc jak rozpocząć?

Podstawowy sposób:

Wiele osób, zajaranych dużym, początkowym wybiegiem, produkuję tyle dinozaurów ile pozwolą na to fundusze. Niestety to jest błąd nie tyle dlatego, że duża populacja danego gatunku zwiększa ryzyko popadnięcia w panikę, co przekłada się na spadek zarobków, ale również z powodu nieco bardziej rozwiniętego. Duża liczba dinozaurów przyciąga turystów, którzy niestety .... nie mają gdzie zjeść i przenocować, ponieważ właściciel opróżnił fundusze do zera inwestując w dinozaury myśląc o branży turystycznej. Po za tym dinozaury chorują i umierają, a do ich uleczenia potrzebne są odpowiednie budynki kosztujące ponad 400 tysięcy. Nie zapominajmy o elektrowni kosztującej bagatela pół miliona. Dlatego rada jest prosta, W park na pierwszej wyspie musimy inwestować systematycznie, równo przeznaczając środki na turystykę, energetykę, ośrodki opieki dinozaurów oraz ich produkcje. Inaczej nasza przygoda może zakończyć się zaraz po rozpoczęciu.

Jak mogliście zauważyć we wstępie, początek przygody z wyspą nie jest łatwy, ale gdy zarobi naszej wyspy zrównoważą się i będą na wysoko zadawalającym poziomie, możemy rozpocząć inwestaż w nieco droższą branżę, acz przynoszącą nieporównywalnie większe zyski. Mianowicie chodzi o zorganizowanie zagrody dla mięsożerców, o ile nie postąpiliście tak z początku (w co wątpię). Niestety owe przedsięwzięcie wiąże się z bardzo dużymi kosztami początkowymi, które obejmują budowę elektrycznego płotu, jego zasilaczy, elektrowni, podajnika jedzenia, laboratorium, a także samego dinozaura (na początku Tyranozaur - pół miliona dolarów). Zagrodzie polecam mieć od dwóch do czterech genetycznie zmodyfikowanych mięsożerców, ponieważ skutki większej gromady są prawdopodobnie wszystkim wiadome. Już sam koszt dinozaurów przekracza zazwyczaj 4 miliony, dlatego zalecam uzbierać minimum 6 milionów, ale naprawdę warto, ponieważ zyski wyspy zazwyczaj kilkukrotnie się zwiększają.


4.7 (głosów: 3)
Art napisany przez MatiSzelka007

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Transformice Na jakie umiejętności szamana najlepiej przeznaczać punkty?

Poradnik yeonrie
2

World of Tanks Super gra polecam ją

Recenzja Nikej2503_
3

World of Tanks World of Tanks - Dlaczego i jak zażyna się kurę znoszącą złote jajka

Recenzja Zani5
4

Grand Theft Auto V (B2P) Gta Online - Jak zarabiać?

Poradnik KrzychuXD
5

MovieStarPlanet MSP JAK ZDOBYĆ UNIKATY NA MSP?!

Poradnik arbuzarares
6

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
7

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
8

Ragnarok Online Jak ugryźć Ragnarok'a - build na samowystarczalnego Crusadera

Poradnik FearIsNear
9

Hero Zero Hero Zero- gra w którą warto zagrać.

Recenzja Giguśś
10

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
Chat