Jak to działa
5.0 1 1235 0
24.08.2017

Jak uniknąć śmierci? - Playerunknown's Battlegrounds! [PUBG]

Śmierć.. Jest jedną z najgorszych rzeczy jakie możemy spotkać grając w jakąś strzelankę, jednak zawsze jest szansa, żeby w jakiś sposób ją uniknąć.. Jeśli jesteś już jednak "lepszym" graczem w PUBG'a, to myślę, że większość z tych rzeczy będziesz wiedział.. Moim zdaniem nowym osobom powinno się to przydać i to nie tylko w PUBG.. Te porady możecie także wykorzystać w csgo czy też innych strzelankach.. Tym długim wstępem zapraszam do czytania!

1. Czerwone strefy.. Są to miejsca, w których trwa bombardowanie.. W takich miejsca nie trudno dostać obrażenia a nawet może spotkać nas śmierć.

2. Samochód.. Nigdy nie pchaj się z nim na sam środek walki lub też nie goń kogoś jeśli wróg także siedzi w aucie.. Samochody mają to do siebie, że bardzo przyciągają uwagę, dlaczego? Pojazdy są bardzo hałaśliwe i z daleka możemy je zobaczyć.
3. Wchodząc do budynku nie zapomnij za sobą zamknąć drzwi... Drzwi mają to do siebie, że przy ich otwieraniu bardzo to słychać. Jeśli rozpoczniesz eksplorować budynek to pamiętaj właśnie o tych drzwiach. Jeśli gracz Ciebie zobaczy jak wchodzisz do budynku to może wejść za Tobą po cichutku i wepchać Ci kulkę w głowę.. Jeśli jednak przeciwnik ogarnia już PUBG'a to jak zamkniesz drzwi on ich nie otworzy, bo z jego doświadczeniem będzie wiedział, że drzwi wydają odgłos! Przeciwnik podchodząc do takich drzwi także jest narażony na atak, ponieważ nie musimy być to akurat my strzelając do niego ale jakiś jeszcze inny wróg.. Jeśli zamkniemy drzwi to możemy bezpiecznie eksplorować sobie pomieszczenie. Jeśli widzisz z daleka jadące auto to jak zamkniesz drzwi, przeciwnik pomyśli, że w tym domku nikogo nie ma.. Jeśli jednak zostawisz drzwi otwarte to zostawiasz przeciwnikowi dużo do myślenia! :)
4. Posiadasz mało życia a masz ze sobą bandaż czy też apteczkę? Nie żałuj tego.. Jeśli posiadasz mało życia to powinieneś jak najszybciej znaleźć bezpieczne miejsce do uleczenia się.. Im mniej życia posiadasz to jesteś łatwiejszym celem do wyeliminowania.. Nigdy nie żałuj bandaży! Jeśli skończą Ci się to zawsze możesz znaleźć kolejne eksplorując jakiś domek!

5. Nie przeładowuj broni na samym środku pola walki! Jeśli musisz przeładować to spróbuj się schować za jakąś osłoną czy to wzniesieniem czy autem.. Nigdy nie rób tego na jakimś widocznym miejscu, w którym przeciwnik będzie mógł wyeliminować Ciebie z gry..

Tak jak wspominałem na samym początku artykułu, jeśli przegrałeś już trochę życia grając w PUBG'a to pewnie większość z tych zasad znałeś.. Zasady te możesz także wykorzystać w innej grze, a raczej musisz je wykorzystać! W końcu PUBG to też strzelanka jak niektóre gry, w które gramy!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Porady dla początkujących graczy

Poradnik rzulty
2

CSGO Prime (B2P) M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie!

Poradnik JestemKacper
3

Minecraft DeathRun - Co i jak?

Poradnik xBK20x
4

My Little Farmies Świetna gra do zarabiania bananków!

Recenzja Conte
5

Crossout Na co zwracać uwagę i jak budować w grze Crossout

Poradnik KacperMalac
6

OGame Świat to za mało - Recenzja gry OGame

Recenzja LeonardoPL
7

Dofus Moja luźna recenzja na temat gry "Dofus"

Recenzja marcin072
8

Ogród pokazowy w zielone imperium

Poradnik Duman1222
9

MovieStarPlanet MSP Jak dobrze zarabiać na filmach? -sposoby tworzenia.

Poradnik cer
10

DOTA 2 Mamy kolejny międzynarodowy event e-sportowy w Polsce

Recenzja _Szusty_
Chat