Jak to działa
5.0 1 5881 0
22.02.2018

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Farming Simulator to bardzo dobrej jakości symulator emitujący codzienne życie farmera. Możemy wcielić się w rolnika, leśnika czy opiekuna zwierząt. Dla mnie jednak najlepsza opcja, jaką możemy zająć się w tej grze to możliwość kupienia obiektów, dzięki którym nic nie robiąc zarabiamy pieniądze. Ceny tych obiektów są dość astronomiczne, niektóre są dwa razy droższe niż najdroższy traktor w grze (heh ...moje marzenie), ale napewno bardzo zachęca do ich zakupu godzinne wynagrodzenie jakie otrzymujemy stawiając przedmiot na naszej farmie. Oczywiście w tej opcji nie zapomniano też o pracusiach i zrobiono coś idealnie dla nich. Szklarnie z warzywami. Sam nie wiem czy to się opłaca, ponieważ musimy te warzywa podlewać, czyli trzeba mieć traktor z baniakiem na wodę. Wodę też nie będziemy brali z kosmosu, a z jeziora być nie może. Dodatkowo co jakiś trzeba podsypywać to gnojówką. Po mimo wszystko, szybko się zwraca, polecam ;)
A to są ceny wraz z wynagrodzeniami godzinnymi (poziom trudności: EASY):
- Ul - (cena to 20 tysięcy euro, jest dość rozsądna, ponieważ takim budżetem dysponujemy na początku gry) - (godzinne wynagrodzenie wynosi 25 euro, to również jest przemyślane, ponieważ ani za wolno, ani za szybko nie zwraca nam się kasa)

- Szklarnia - (cena to 25 tysięcy euro, nie jest zła, ale kupując decydujemy się na obowiązki z tym związane; podlewanie i nawożenie) - (za godzinę na nasze konto wpływa 80 euro, nieźle bo szybko się zwraca)

- Panel słoneczny - (cena to 125 tysięcy euro, dlatego obiektu nie możemy kupić od razu na początku gry, jednak jest jeszcze pożyczka, ale to już później) - (godzinny zysk z panelu to 150 euro, także w nocy, myślę że Ci bogatsi mogą spokojnie inwestować)

- Turbina - (cena to aż 1,2 miliona co czyni ją najdroższym przedmiotem w grze, aby ją jednak zakupić pożyczka nie wystarczy ;) - (turbina po mimo wysokiej ceny ma swoje zalety, oczywiście największą z nich jest zysk, który sięga 1,5 tysiąca euro na godzinę)
Obiekty przynoszą bardzo duże zyski i szybko się spłacają, ale jak na nich zarobić grube miliony?
Sposób 1
To proste, acz januszowskie. Na początku gry sprzedajemy wszystko, bez wyjątku. Zażywamy maksymalnego kredytu (300 tysięcy) i kupujemy trzy panele słoneczne, które stawiamy na jednym z początkowych pół. Ustawiamy kompresje czasu na 120 i czekamy. W minutę realnego czasu zarobimy 300 euro. A później czekamy i kupujemy nowe solary ;)

Sposób 2
Ten sposób już troszkę bardziej odwzorowuję prawdziwe życie rolnika. Tu również bierzemy maksymalny kredyt (300 tysięcy) i całą jego pulę przeznaczamy na szklarnie. Dokładnie wyjdzie to 12 szklarni, a z każdej 80 euro, czyli w sumie 960 euro na godzinę. To jest coś. Zarabiamy na tym prawie tyle ile na turbinie.

To jest koniec. Ja idę zarabiać, a wam życzę powodzenia.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez MatiSzelka007

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Rocket League (B2P) Rocket League – recenzja gry, która łączy futbol i turbo w najlepszym stylu

Recenzja Dzony29
2

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
3

8 najgorszych i najgłupszych modów go Gothica

Recenzja Tybero
4

DOTA 2 Recenzja postaci Phoenix z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
5

World of Tanks World of Tanks – recenzja cyfrowego pola bitwy dla miłośników pancernych potyczek

Recenzja królewna śnierzka
6

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
7

Minecraft Jak przywołać nieruszającego się moba.

Tutorial MiChAł331
8

DOTA 2 Recenzja postaci Mars z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
9

Minecraft Jak Szybko Zdobyć Diamenty? PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Poradnik Burixton
10

0 A.D. - Czyżby NOWY Spadkobierca RTS? I to ZA DARMO?!

Recenzja Mheetu
Chat