Jak to działa
5.0 1 312 0
17.06.2018

Karty w Clash Royale - Spear Goblins

O, to znowu wy! Dzisiaj zaprezentuję wam kolejną część mojego poradnika do kart. Goblin gang już był Gobliny już były więc wśród commonów zostały nam już jedynie Spear Gobliny. Zatem dziś zajmiemy się nimi. Na początek statystyki.

SPEAR GOBLINS:

Koszt - 2
Szybkość - 120
Szybkość Ataku - 1.2 sek
Zasięg - 5
Obrażenia/Życie
1 - 24/52
2 - 26/57
3 - 29/62
4 - 31/69
5 - 35/75
6 - 38/83
7 - 42/91
8 - 46/100
9 - 50/110
10 - 55/121
11 - 61/133
12 - 67/146
13 - 74/160

(Informacje na Maj 2018)

Mimo że Spear Gobliny mają słabsze statystyki od zwykłych goblinów to są używane częściej ze względu na to, że potrafią atakować jednostki powietrzne. Łatwiej je jednak skontrować bo w przeciwieństwie do swoich przyziemnych kolegów giną od jednego uderzenia zapa. Teraz kilka porad:
JAK GRAĆ:
- Spear gobliny świetnie nadadzą się do obrony przed graveyard'em. Atakują na tyle szybko, że spawnujące się szkielety nie zdążą dostać się do wieży i uderzyć jej.
- Kiedy wypuścimy je za tankiem (np. Giant, Ice golem, Royal Giant) to będą one go bronić, a kiedy push dojdzie do wieży, to zadadzą jej duże obrażenia.
- Są w miarę tanie, więc mogą zostać użyte do odwracania uwagi jednostek przeciwnika. Jako że zadają obrażenia z odległości, to niee podbiegną do wrogiego troopa i odwrócenie uwagi będzie dużo efektywniejsze.

JAK SIĘ BRONIĆ:
  • - Bez wątpienia najlepiej skontrować Spear Gobliny zapem. Kosztuje on tyle samo, więc wyjdziemy na zero. Kiedy nie mamy w decku zapa, to strzałki też mogą się nadać (z tą różnicą że kosztują 1 eliksir więcej). W takim przypadku warto, by jeszce coś załapało się w obszarze jej ataku.
- Byle jaka jednoska ze splash damage sprawi, że gobliny będą musiały pożegnać się z życiem. Najlepiej sprawdzą się Bomber, Ice wizard i Princess, ponieważ kosztują najtaniej, i szybko uporają się z goblinami. Elektro wizard da radę zniszczyć je swoim spawn damagem. O ile się nie mylę, wybuch ice spirita także powinien je rozwalić.
- Przy budynkach jak zwykle nie ma się co rozpisywać. Tesla bardzo szybko se z nimi poradzi, Cannon również nie da im długo pożyć, a obrażenia obszarowe mortara ubiją je jednym hitem.

I to by było na tyle. Tradycyjnie mam nadzieję że mój poradnik się komukolwiek przydał. Spear Gobliny pasują właściwie do każdego decku, więc nie muszę chyba żadnych wymieniać. Jeżeli jednak jesteście uparci to zapraszam na DeckShop'a. Zatem do zobaczenia w następnej części mojego poradnika. Narka!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Roblox Robuxy za darmo???? (to możliwe) #Bananki

Video KoxekosPL
7

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
8

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
9

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
10

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
Chat