Jak to działa
5.0 1 90 0
17.06.2018

Karty w Clash Royale - Spear Goblins

O, to znowu wy! Dzisiaj zaprezentuję wam kolejną część mojego poradnika do kart. Goblin gang już był Gobliny już były więc wśród commonów zostały nam już jedynie Spear Gobliny. Zatem dziś zajmiemy się nimi. Na początek statystyki.

SPEAR GOBLINS:

Koszt - 2
Szybkość - 120
Szybkość Ataku - 1.2 sek
Zasięg - 5
Obrażenia/Życie
1 - 24/52
2 - 26/57
3 - 29/62
4 - 31/69
5 - 35/75
6 - 38/83
7 - 42/91
8 - 46/100
9 - 50/110
10 - 55/121
11 - 61/133
12 - 67/146
13 - 74/160

(Informacje na Maj 2018)

Mimo że Spear Gobliny mają słabsze statystyki od zwykłych goblinów to są używane częściej ze względu na to, że potrafią atakować jednostki powietrzne. Łatwiej je jednak skontrować bo w przeciwieństwie do swoich przyziemnych kolegów giną od jednego uderzenia zapa. Teraz kilka porad:
JAK GRAĆ:
- Spear gobliny świetnie nadadzą się do obrony przed graveyard'em. Atakują na tyle szybko, że spawnujące się szkielety nie zdążą dostać się do wieży i uderzyć jej.
- Kiedy wypuścimy je za tankiem (np. Giant, Ice golem, Royal Giant) to będą one go bronić, a kiedy push dojdzie do wieży, to zadadzą jej duże obrażenia.
- Są w miarę tanie, więc mogą zostać użyte do odwracania uwagi jednostek przeciwnika. Jako że zadają obrażenia z odległości, to niee podbiegną do wrogiego troopa i odwrócenie uwagi będzie dużo efektywniejsze.

JAK SIĘ BRONIĆ:
  • - Bez wątpienia najlepiej skontrować Spear Gobliny zapem. Kosztuje on tyle samo, więc wyjdziemy na zero. Kiedy nie mamy w decku zapa, to strzałki też mogą się nadać (z tą różnicą że kosztują 1 eliksir więcej). W takim przypadku warto, by jeszce coś załapało się w obszarze jej ataku.
- Byle jaka jednoska ze splash damage sprawi, że gobliny będą musiały pożegnać się z życiem. Najlepiej sprawdzą się Bomber, Ice wizard i Princess, ponieważ kosztują najtaniej, i szybko uporają się z goblinami. Elektro wizard da radę zniszczyć je swoim spawn damagem. O ile się nie mylę, wybuch ice spirita także powinien je rozwalić.
- Przy budynkach jak zwykle nie ma się co rozpisywać. Tesla bardzo szybko se z nimi poradzi, Cannon również nie da im długo pożyć, a obrażenia obszarowe mortara ubiją je jednym hitem.

I to by było na tyle. Tradycyjnie mam nadzieję że mój poradnik się komukolwiek przydał. Spear Gobliny pasują właściwie do każdego decku, więc nie muszę chyba żadnych wymieniać. Jeżeli jednak jesteście uparci to zapraszam na DeckShop'a. Zatem do zobaczenia w następnej części mojego poradnika. Narka!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

Smite POMOCNIK BOGÓW - SMITE

Poradnik Gandlafpl
5

Grand Theft Auto V (B2P) Fabuła

Recenzja tynk12345
6

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
7

Supremacy 1914 - Czas zmienić naszą historie! - recenzja

Recenzja Povered
8

CSGO (B2P) CS:GO Jak awansować ? - Poradnik

Poradnik Wojtek2363
9

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
10

Dlaczego (nie)warto kupować Attack on Titan: Wings of Freedom

Recenzja toya_xd
Discord