Jak to działa

Khan Wars

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Khan Wars

Wejdź do świata legendarnych wodzów i sprawdź swoje siły w jednej z najlepszych przeglądarkowych gier strategicznych, jaką jest Khan Wars. Buduj państwo, rozwijaj armię i podbijaj z jej pomocą rozległe krainy.

Wybierz jedną z dostępnych w grze nacji, której losy spoczną w Twoich rękach. Pamiętaj jednak, że wybór każdej z nich niesie za sobą konkretne benefity, a także słabości, dlatego lepiej przemyśl kilka razy swoją decyzję, zanim taką podejmiesz. Możesz dowodzić Frankami, Bizantyjczykami, Mongołami, Rosjanami, Litwinami, Iberyjczykami, Germanami, Persami, Arabami, Bułgarami, a także Polanami.

Buduj stopniowo potęgę swojego państwa. Na początku dostaniesz do dyspozycji niemal pustą osadę i będziesz musiał umiejętnie korzystać z dostępnych surowców, aby ją rozbudować. Do zebrania są między innymi złoto, żelazo, pożywienie i drewno. Surowce służą do wznoszenia budowli i do rekrutowania armii.

Jeśli chodzi o formowanie swoich militarnych szeregów, to tutaj musisz poświęcić zdecydowanie więcej uwagi, ponieważ tworzenie wojskowych struktur w tej przeglądarkowej strategii to dosyć wymagające zajęcie. Każda z jednostek jest bowiem wyposażona w unikalny zestaw cech, a jednostki można łączyć w formacje tak, aby jak najlepiej wykorzystać ich potencjał.

Wybierz jedną z dróg, którą podążysz jako władca walczący o swoją pozycję w Khan Wars. Możesz wykazać się talentem dyplomatycznym i budować sojusze, prowadząc handel z innymi graczami, łącząc się w potężne klany. Możesz równie dobrze porzucić tę ścieżkę i podążać ścieżką ognia oraz miecza – wybór należy do Ciebie.

Zarejestruj się już dziś i wznieś wspaniałe miasto w jednej z najlepszych strategicznych gier dostępnych na przeglądarki.

pełny opis gry
Screeny
Khan Wars screenshot1 Khan Wars screenshot2 Khan Wars screenshot3 Khan Wars screenshot4 Khan Wars screenshot5 Khan Wars screenshot6 Khan Wars screenshot7 Khan Wars screenshot8 Khan Wars screenshot9 Khan Wars screenshot10
Video

Khan Wars wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat