Jak to działa
5.0 1 514 0
18.04.2020

Klątwa Naxxramas – omówienie dodatku do Hearthstone

Klątwa Naxxramas (Curse of Naxxramas), czyli pierwszy dodatek do gry Hearthstone zadebiutował 22 lipca 2014 roku, czyli tego samego roku w którym wydano grę. Karcianka Blizzarda cieszyła się ogromnym powodzeniem u graczy i zyskała swoich zwolenników, dzięki czemu postanowiono szybko wziąć się do pracy, i tak oto powstało pierwsze rozszerzenie. W tym artykule poznasz karty dodane do gry, poznasz bossów z przygody oraz dowiesz się jak ich pokonać.Klątwa Naxxramas zawiera :- 30 unikalnych kart dostępnych tylko w tej przygodzie, do zdobycia poprzez pokonanie bossów oraz za wyzwania klasowe- kampanie fabularną w której stoczysz walkę z 15 bossami w trybie normalnym oraz heroicznym- 9 wyzwań klasowych, po jednym dla klasy- unikalny rewers kart za pokonanie wszystkich bossów w trybie heroicznymPrzygoda składa się z 5 części, każda do odblokowania wymaga zakupu (700 szt. złota), lub też 5.99€. Można kupić jedno lub więcej skrzydeł w zależności od tego, ile kupimy za swoje oszczędności w złocie.

Klątwa Naxxramas zawiera 3 tryby rozgrywki. Tryb normalny, w nim zagramy utworzoną przez siebie talią i staniemy przeciw bossom dostępnym w danym rozdziale przygody. Za każdego pokonanego otrzymamy kartę, a za ukończenie całego rozdziału otrzymamy neutralną legendarną kartę. Tryb heroiczny, tutaj wyzwanie jest dużo większe, tak samo zagramy samodzielnie stworzoną talią przeciw tym samym przeciwnikom, tylko że ich poziom umiejętności jest bardzo wysoki, tryb wymaga dużo cierpliwości i odpowiedniego przygotowania. Wyzwania klasowe natomiast są różne dla poszczególnych klas. Nie trzeba robić talii, zagramy przygotowaną wcześniej i zmierzymy się z odpowiednim wyzwaniem. Po jego ukończeniu dostaniemy karty dla klasy którą ukończyliśmy wyzwanie klasowe.Przygoda oferuje do zdobycia aż 6 legendarnych kart, 2 epickie, 4 rzadkie i 18 zwykłych. Dodatek charakteryzuje się tym, że w większości stronników występuje efekt agonii, dlatego większość talii oparta na tej mocy, wymaga kart z tego dodatku.

Do walki będzie nam dane stanąć z bossami takimi jak: Anub'Rekhan, Wielka Wdowa Ferlina, Maexxna, Nicz Siewca Zarazy, Ochydziarz, Kel’Thuzad. Walka wcale nie będzie nudna, podczas partii wrogowie wypowiadają ciekawe kwestie okraszone humorem, a nasz bohater im odpowiada!Dla początkujących pokonanie tych bossów może być trudne, gdyż należy samemu przygotować talię pod każdego z osobna, gdyż każdy ma inną moc specjalną. Przygotowanie takiej ilości talii wymaga nie małej wiedzy, ale i pyłu z którego tworzy się karty. Na ratunek przyjdą gotowe talie do wklejenia w grze, przygotowane przez osoby które już pokonały bossów i mają pojęcie o grze. Znaleźć je można z łatwością, ich koszty są różne, najtaniej wyjdzie zrobienie talii na bossy w trybie normalnym, gdyż nie wymagają specjalnych kombinacji. Niestety aby pokonać bossy w trybie heroicznym, potrzeba naprawdę dobrych talii, które są drogie, ale moim zdaniem warto je zrobić dla bardzo rzadkiego rewersu kart!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TurboBagiety

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

Najlepsze gry fryzjer

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
4

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod to dobra gra?

Recenzja Kubsoon243
6

Cities Skylines Mass Transit ( Recenzja DLC )

Recenzja LOGIN
7

Garry's Mod (B2P) Poradnik dla poczatkujacych w garrs modzie

Poradnik ENZO_GAEMING123
8

Crossout Sposób na zwycięstwo

Poradnik Bananek2012
9

SAO's Legend "Hack n slash" w sosie SAO

Recenzja Michacki
10

Trove Trove - Fajna gra czy nie?

Recenzja Cesere
Chat