Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
3 0 206 0
22.06.2017

Hero Zero - co sądzę o tej grze.

Gra, której producentem jest Playata rozpoczęła się dla mnie w kwietniu 2013 r, kiedy rozpocząłem grę na 4 serwerze, a gdy wyszedł kolejny to własnie na niego się przerzuciłem. Udało mi się na nim wytrwać ponad 8 miesięcy zdobywając ponad 300 poziom i będąc w najlepszej 30 graczy na tym serwerze, ale niestety monotomia tej gry spowodowała zaprzestanie rozwijania swojej postaci i odłożenie gry Hero Zero na bok. Powróciłem jeszcze do niej bodajże na serwerze 9 i w ubiegłym roku przez 3 miesiące można było mnie zobaczyć w topce graczy serwera 17 i to właśnie na nim zakończyłem swoją przygodę z grą Playaty w maju zeszłego roku. Może jeszcze powrócę, ale sądzę, że był to mój ostatni serwer na którym rozpocząłem swoją grę. Jednak liczę, że Playata mnie zaskoczy i jeszcze pojawię się na którymś z nowszych serwerów, choć to mało prawdopodobne.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra sama w sobie jest grą przyjemną, rozwijamy swoją postać zwalczając zło i zdobywając nowe tytuły dla naszego bohatera. Sam gdy rozpoczynałem grę i miałem o niej zerowe pojęcie to jedyne co robiłem, to misje dla bohatera. Treningi omijałem przez ponad miesiąc na serwerze 5 co zemściło się na mnie w przyszłości. Grafika w grze jest bardzo ciekawa, dużo bohaterskich czynów do wykonania czy też turnieje tygodniowe na pewno działają na korzyść gry niemieckiego producenta. Jednak ilość czasu którą w grze Free2Play trzeba poświęcić, aby zajmować dosyć wysokie miejsce w rankingu jest strasznie duża, a na kilka godzin gry w dzień w dzień polegającej na klikaniu treningów, misji czy też zadań nadzwyczajnych ciężko sobie pozwolić. W przypadku, gdy nam nie zależy, aby zajmować wysokie miejsce i gramy przykładowo z przyjaciółmi, to takiego problemu nie mamy, gdyż robimy misji i treningów na tyle, na ile mamy ochotę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Również dużym problemem w tej grze w przypadku chęci bycia w czołówkach rankingów jest niestety, ale potrzebna waluta premium. Bez niej ciężko nam będzie cokolwiek osiągnąć, bynajmniej na początku, gdy dobór do najlepszych drużyn wiąże się z wpłatą wpisowego, a aktualnie na początku gry jest coraz więcej rzeczy na które nasze oponki powinniśmy wydać, aby szybko rozwijać naszą postać. Także na nowszych serwerach znajdziemy rzecz, która spowodowała dużą ilość odejść z gry w tym m.in mój koniec. Chodzi o trofea drużynowe. Zapewne jesteście ciekawi o co dokładnie, więc już mówię:
W momencie gdy dana drużyna zdobyła przyzwoite trofea to możliwość ataku na swoją drużynę blokowała innymi, które udało jej się zdobyć, aby zablokować możliwość utraty trofeum (z treningami, rzadziej z energią). Czasem nawet pozbywała się tych trofek oddając drużynie z małą ilością honoru, więc odebranie było rzeczą niemożliwą. Tak więc o trofeach z treningami można było zapomnieć, i o topce w honorze za pewne też, gdyż strata po kilkanaście treningów dziennie ma spore znaczenie w późniejszej fazie gry. I gdzie tu była czysta rywalizacja?

Według mnie gra jest ciekawa, ale strasznie monotonna po pewnym czasie. Polecam ją szczególnie osobą, które chciałyby grać wraz z przyjaciółmi. Może uda wam się zdobyć wyższy poziom niż mi, a ja czekam na wasze spostrzeżenia w komentarzach.
Hero Zero - co sądzę o tej grze. 5.0 3
3 0
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak szybko zdobyć rebirth na mining simulator?

Poradnik Dziadek_Wiesia
2

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
3

Soulworker azjatyckie MMORPG.

Recenzja Czdziek
4

Roblox ROBLOX - MINING SIMULATOR [KODY]2018

Video ENZO_GAEMING123
5

Jotun: Valhalla Edition - Powiew skandynawskiej mitologii

Recenzja Dawid035
6

Battlelands Royale - Recenzja

Recenzja TheMaślak
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord