Jak to działa
0.0 0 229 0
21.06.2017

Konferencja E3 Ubisoft - Co nowego w grach tego producenta?

Tutaj na tej konferencji się nie zawiodłem - takiego Ubisoftu oczekiwaliśmy!
Ta konferencja udała się na każdym stopniu - po fatalnym PC Gaming Show, średnim EA, nie mialem już większej nadzieji. A tutaj jednak!

Mario+Rabbids Kingdom Battle - Tutaj bardzo dobrze się zaczeło, mimo że gra już do mnie nie pasuje - i to się raczej nie zmieni, ale dla najmłodszych jak najbardziej. Starsi mogą zagrać tylko z sentymentu, ale to i tak bez większego polotu. Kolorowo, fajnie.

Assassin'S Creed: Origins - Tutaj trzeba przymknąć oko na poprzednie części, które nieźle rozczarowały fanów - tutaj może być inaczej, wręcz przeciwnie. Origins zapowiada się świetnie, mam nadzieję że Ubisoft odrobił lekcje. Szczerze mówiąc to jakoś zbytnio nie boję się o porażkę, ale wszystko może się jeszcze zdarzyć. Byleby bez crashy!
The Crew 2 - Tutaj jest wszystko co moglibyśmy chcieć - mam nadzieję że nie tylko na trailerze. Motocykle, samoloty, motorówki i wiele innych. Brakuje tylko możliowści, abyśmy mogli sobie sami stworzyć pojazd!

South Park: The Fractured but Whole - Nic dodać nic ująć - gra jest wyśmienita, tak jak poprzednie części. Nie jest dla wszystkich - a to kolejny plus! Zapowiedziano również wersję na telefony!

Transference - Nie rozumiem o co chodzi. Może wy zrozumiecie.

Far Cry 5 - Wygląda dobrze, mam nadzieję że będzie kooperacja, bo ta gra wręcz głównie do tego się nadaje. Jednak mam wątpliwości, czy będzie w stanie pobić poprzednie części - o czwartej części już malo kto pamięta, bo była bardzo podobna do trzeciej.

Beyond Good & Evil 2 - W tym roku Ubsioft pokazało nam kto rządzi na światowej scenie gier. Gra ta wygląda świetnie i tym oto smaczkiem idealnie została zwieńczona ta konferencja. Było idealnie - poza kilkoma wyjątkami, ale przecież nie da się aby wszystko wszystkim pasowało - tym bardziej mi. Mam taki zły charakter krytyka. Jednak trzeba powiedzieć "WOW"!
Skull & Bones - Całość wygląda intrygująco, widać strasznie inspiracje Black Flagiem, który nie wyszedł źle dlatego i też tutaj oczekuję sukcesu, bo czego można więcej chcieć. Niech nie zepsują tej okazji.

Just Dance 2018 - Co tutaj dużo omawiać - zwykła gra na imprezy lub na streamy dla dziewczyn eksponujących swoje ciało. Ja nie mam niczego z tych dwóch.

Starlink: Battle for Atlas - Tworzenie statków z własnych klocków - skądś to znam - Robocraft. Jednak jeśli dobrze to rozpromują, to może być to niezły sukces na skalę światową.

Steep - Muszę powiedzieć, że ta produkcja już mnie praktycznie nie obchodzi. W skoki narciarskie grałem za epoki "Małysza" - teraz sądzę że to jest strasznie nudne.

Podsumowując - nie było źle, ale zbytnio kolorowo też - jednak najlepiej z wszystkich innych! Tak trzymać!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez dawidus887

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
5

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
6

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
7

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
8

League of Legends Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Poradnik LubiePlacki :)
9

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
10

Minecraft Komendy w grze Minecraft i wielu modyfikacjach

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
Discord