Jak to działa
5.0 1 513 0
03.07.2017

Koszmary z Głębin: Wyspa Czaszki

Koszmary z Głębin: Wyspa Czaszki to świetna gra, która zalicza się do typu Hidden Object Puzzle Adventure. Gra rozpoczyna się, gdy my jako Sara Black przyjmujemy od kuriera najnowszą dostawę wystawy Kapitana remingtona, gdyż pracujemy w muzeum. Nasza córka postanawia nam pomóc. Zaczynamy od wzięcia łomu by otworzyć gigantyczną skrzynię, w której jest ciało Kapitana Remingtona. Miał w buzi kryształ, który doskonale będzie pasował do etui na niego, które ma miejsce w sejfie. Następnie będziemy musieli wziąć ze skrzyni złotą szablę Kapitana. Gdy złożymy wszystkie elementy Kapitana Remingtona nagle wszystkie światła zgasły. Nasza córka poprosiła nas abyśmy włączyli światła, gdyż ma fobię na ciemność. Gdy wrócimy z włączonymi światłami ku naszemu zdziwieniu w skrzyni, w której mieścił się Kapitan jest pusta.
Jesteśmy bardzo przerażeni, bo wystawa raczej nie umie chodzić. Jednak w skrzyni został sygnet. Sygnet pasuje u nas w biurze do pewnego pojemnika. Otwieramy skrzynię. W niej znajdowała się mała złota monetka. Nagle za nami jest wielki cień Kapitana Remingtona. Wybiegamy z biura. Kapitan Remington porwał naszą córkę, po czym swoją wielką złotą szablą wezwał swoją wielką łódź z załogą. Pirat z naszą córką znaleźli się na statku. Na nasze szczęście mamy pod ręką toporek z drabiną. Dostajemy się na statek, po czym odpływamy w głębokie wody. Płyniemy na wyspę Czaszki. Na statku tam gdzie my weszliśmy znajdował się pirat. Wręczył nam mapę i poprosił nam o butelkę Rumu. Idziemy dalej drzwiami. Widzimy naszą córkę całą zapłakaną. Gdy nasza córka wykrzyknie do nas ''mamo'' ze swojego biura wychodzi Kapitan Remington.
Chwyta naszą córkę, po czym schodami wychodzi na pokład statku. Po kilkunastu minutach grania możemy znaleźć wszystkie trzy klucze. Czyli brązowy, srebrny oraz złoty. Będą one nam potrzebne by otworzyć właz na pokład statku. Gdy już otworzymy ten właz możemy wyjść na pokład. Na nim możemy zobaczyć naszą córkę z Kapitanem Remingtonem, który teleportuje się wyspę Czaszki, gdyż już dopłynęliśmy. Idziemy na wyspę czaszki. Na niej jest dużo piratów więźniów. Nawet jeden z piratów wręczył nam nóż. Gdy pójdziemy dalej, możemy ujrzeć wielkie ale niestety zamknięte wrota. Aby się przez nie przedostać musimy skorzystać z armaty, która jest na pokładzie statku. Gdy wysadzimy w powietrze wrota możemy iść dalej. Możemy za nimi zobaczyć Kapitana Remingtona, który głazem zabarykadował drzwi. Poprzestańmy na tym momencie, gdyż gra jest długa. Oceniam ją na ocenę 10/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Top 10 najlepszych tycoonów na Robloxie

Poradnik Mivi51
2

Najlepsze gry ubieranki

Poradnik Porarzo
3

Star Stable Szybki poradnik ~ jak zdobywac bananki na bananki pl i byc pro B)

Video NanaBanana132
4

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
5

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
6

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
7

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
8

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
Chat