Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 642 0
29.06.2017

Czy CS:GO to rzeczywiście najlepsza strzelaninka?

Czy rzeczywiście CS:GO jest najlepszą strzelaninką? Dzisiaj skupimy się właśnie na tym, ale zacznijmy od początku. Gra została wydana 21 sierpnia 2012, a mimo to nadal jest dość popularna. Jej producentem jest Valve. Gra ta otrzymała nagrodę „The Game Award: E-sportowa gra roku”. Przechodząc do rzeczy ważniejszych jest to gra zaliczana do gatunku FPS. Potrafi wciągnąć już od pierwszego meczu. W grze mamy do dyspozycji kilka trybów – Death Match oraz wyścig zbrojen, a także demolka i wyścig zbrojeń, a również najpopularniejszy, czyli turniejowy. Grafika w samej grze nie jest na złym poziomie, można powiedzieć, że prawie na wysokim. Wracając do trybów, Death Match polega na tym, że wygrywa drużyna, w której najlepszy zawodnik osiągnie więcej punktów. Rozgrywka w nim trwa jedyne dziesięć minut.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na wyścigu zbrojeń celem jest zdobycie złotego noża i pokonanie z niego przeciwnika. Demolka jest nieco podobna do wyścigu zbrojeń, jednakże posiada rundy. Turniejowy tryb posiada trzydzieści rund. Rozgrywka w nim to 5vs5. Kto wygra więcej rund wygrywa cały mecz. W pewnej aktualizacji Valve, aby zapobiec losowaniu mocnych graczy ze słabymi wprowadziło system rang określający w pewnym sensie nasze umiejętności i w tym miejscu zaczyna się smutna prawda. Większość osób ma zawyżone rangi, jest boostowana do wyższych. Społeczność tej gry na trybach turniejowych, czyli tak naprawdę najważniejszych w grze denerwuje innych graczy, wyrzuca z meczu za nic. Ja ostatnio zostałem wyrzucony podczas 2vs5, gdyż drużyna się rozpadła i otrzymałem za to karę turniejową o długości tygodnia, co jest dość sporym czasem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
. Dodatkowo Valve wprowadza co raz gorsze aktualizacje. Zamiast zająć się błędami wprowadzają zbędne odgłosy broni, a także nowe skrzynki. Skupiając się na temacie skrzynek. W grze dostępne są skórki zmieniające wygląd broni. Są rzecz jasna płatne. I tutaj również się zdziwicie, gdyż potrafią one kosztować setki, a nawet tysiące złotych. Pomyśleć, że to tylko piksele… Przez nie w tej grze narodził się hazard i powstało wiele ruletek. Nie będę rozwijał tematu. Podsumowując gra ta jest dość dobrą strzelaninką, która jest głównie niszczona przez społeczność. Najlepiej grać ze znajomymi, wtedy mamy gwarancję, że nikt nie będzie nam uprzykrzał rozgrywki. Osobiście polecam i sam posiadam, jednakże nie polecam grać z obcymi ludźmi, bynajmniej trybów turniejowych. Do usłyszenia w kolejnych artykułach, trzymajcie się, cześć!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
2

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
6

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
7

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
8

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
9

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
10

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
Chat