Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1210 0
16.07.2017

Brand na supporcie carrujemy!

Witam
Lubisz grać na supporcie i przez to, że jesteś w niskiej dywizji szukasz czegoś co pomoże ci w carrowaniu tych gier? Dobrze trafiłeś Brand będzie idealny dla ciebie! Fakt jest to postać, która nie daję tarcz, heala a zadaję tylko obrażenia co nie zmienia faktu, że warto go brać w niskich dywizjach. Ciężko o dobrego strzelca w jakimś brązie lub silverze dzięki czemu pickując takiego Branda będziesz mógł robić tak duży dmg, że będziesz w stanie sam zabijać strzelca a i nawet robić double na bocie. Brand jest świetnym midlanerem a na supporcie sprawdza się o tyle dobrze, że przeciwny strzelec nie jest w stanie zadać tak dużo obrażeń w early jak Brand dlatego jeśli go ogarniesz odetniesz przeciwnego strzelca od farmy,będziesz w stanie go zabić i totalnie zdominować linię czego nie zrobisz grając tanky supportem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Eye of the Watchers jest niezbędny, ponieważ daję nam dodatkowy slot na 1 item dlatego jest lepszy niż wiedźmy, które zajmują kolejny slot. Co do butów składamy Sorcerki aby zwiększyć swoje obrażenia jak i carry potencjał. Dalej warto złożyć rylai, która nie daję tylko obrażeń i hp ale daje slowa przez co gdy trafimy 1 skillshotem łatwiej nam będzie trafić resztą i zrobić full combo. Liandry to następny item bo z naszą pasywką zadaje ogromny dmg w czasie. Void staff składamy gdy przeciwnik zaczyna budować odporność na magię abyśmy mogli zadawać dmg i carrować drużynkę. Reszta buildu jak nam się podoba grunt by był dmg. Może być zhonya gdy gramy na przeciwników zadających ad obrażenia lub gdy nas zaczynają focusować. Rabadon wiadomo aby mieć jeszcze więcej obrażeń niż wcześniej i siać spustoszenie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wbrew pozorom Brand nie jest łatwą postacią tak jak Lux i Xerath polega na skillshotach więc jeśli nie ogarniesz jego spelli będzie ci na naprawdę ciężko być użytecznym dla drużyny a co dopiero mówić o carrowaniu gier. Brand ma różne komba. Jedno z nich to e+q+w+r jeśli trafimy 2 pierwsze spelle po czym rzucimy w tak aby przeciwnik był w epicentrum zadamy nieziemskie obrażenia. Możemy harrasować z w jak i e przez co wystarczy parę trafionych skilli po czym rzucamy się na przeciwnika z full combo. Jego r jest bardzo dobra w teamfightach staramy się rzucić w target tak aby skakała po przeciwnikach i siała spustoszenie więc pamiętaj jak już wiesz, że padasz to przynajmniej rzuć tą r. Kolejne kombo to w+q+e+r jest trudniejsze bo w trochę się ładuję ale też działa świetnie. Pasywka powoduję, że trafiając przeciwnika skillem podpalamy go na chwilę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
3

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
4

My Little Farmies My Little Farmies - Gry za bananki #3

Recenzja toya_xd
5

Left in the Dark: No One on Board gra z dreszczykiem!

Recenzja _SkyLone
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - poradnik

Poradnik smiesznie
8

World of Tanks World of Tanks Recenzja Gry

Recenzja ReDoXPL
9

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
10

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
Chat