Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 730 0
03.11.2017

Kogmaw hypercarry zawsze spoko !

Witam
Szukasz hypercarry jak vayne ale coś łatwiejszego od niej co będzie w stanie zabijać tak jak ona? Kogmaw będzie w sam raz! Jest to identyczny przypadek jak vayne czyli nie gramy agresywnie w early game, staramy się farmić jak najwięcej oraz pytamy czy nasz support może wziąć coś defensywnego co będzie nas chronić przykładowo janna, braum czy też lulu. Kogmaw mając guinso i botrka w późniejszej fazie gry czyli około 30-35 minuty jest w stanie zabić większość championów. Moim zdaniem jest łatwiejszy od vayne dlatego można go polecić dla osoby początkującej. Kogmaw w odróżnieniu od vayne ma lepszy waveclear i o wiele szybciej niszczy wieże. Jednym z mocnych combo co można było zobaczyć na mistrzostwach świata jak i przekonać się na własnej skórze jest połączenie kogmawa z lulu. To połączenie niszczy wszystko.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli chodzi o build to różni się trochę od buildów typowych strzelców. Buty standardowo pod attack speed ewentualnie ninja tabi gdy w przeciwnym teamie jest dużo postaci zadających obrażenia fizyczne na przykład zed, talon itd. W przypadku Kogmawa składamy guinso, ponieważ daję nam wszystko czego potrzebujemy. Nawet z obrażeń magicznych skorzystamy chociażby z pasywki. Dalej możemy złożyć coś pod attack speed chociażby hurricane, który pomoże nam siekać przeciwników. Botrk jest bardzo dobrym przedmiotem gdy w przeciwnym teamie są tanki poza tym daję nam kradzież życia oraz obrażenia więc zazwyczaj warto go złożyć. Guardian angel standardowo gdy chcemy carrować grę a nas zaczynają focusować warto wspomnieć, że guardian teraz daję również obrażenia fizyczne. Rtęciowy bułat składamy gdy przeciwnicy mają crown control.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Tak jak wspomniałem kogmawem trzeba grać defensywnie i czekać do kupienia guinso oraz ardenta przez supporta. Q to pocisk, który obniża pancerz przeciwnika więc warto go tym trafić jak zamierzamy się z nim bić. Jego w zwiększa obrażenia od autoataków. Jeśli chodzi o jego e to spowalnia przeciwnika dzięki czemu możemy mu na spokojnie zadawać obrażenia z autoataków gdy będzie próbował uciekać. Jego superumiejętność ma fajne obrażenia ale jest bardzo manożerna przez co nie powinno się nią spamować. Jego r ma też duży zasięg więc najczęściej służy do dobijania przeciwnika i obijania go pod jego wieżą. Pasywka powoduję, że po śmierci wybuchamy dzięki czemu możemy dobić przeciwnika ewentualnie gdy nam ucieknie czy to przez użycie jakiejś umiejętności czy błysku możemy zgarnąć ewentualnie trochę minionów.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
5

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
6

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
7

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
8

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
9

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
10

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
Chat