Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 118 0
08.06.2018

League of Legends - jak się ma najpopularniejsza MOBA?

League of Legends to produkcja studia Riot Games. Jest to gra typu multiplayer online battle arena posiadająca elementy typowej zręcznościówki. Mimo iż premiera LoL-a miała miejsce blisko 9 lat temu to wciąż jest tytuł niezwykle ceniony. Szczególną popularnością cieszą się rozgrywki e-sportowe, które śledzą miliony ludzi na całym świecie. Przez te 9 lat League of Legends przeszło prawdziwą metamorfozę, zwłaszcza jeśli chodzi o grafikę. Nie zmieniła się chyba tylko istota rozgrywki. Dwie 5-osobowe drużyny stają do walki, a głównym celem jest zniszczenie nexusa przeciwnika.Do gry dodano nowe tryby, stworzono kilkanaście nowych postaci. Twórcy bardzo mocno starają się żeby gra nie stała w miejscu i nadal się rozwijała. Trzeba przyznać, że wychodzi im to całkiem nieźle. Gra jest w pełni darmowa. Mikropłatności mogą wprowadzić jedynie zmiany w wyglądzie naszych postaci czy innych elementów i nie dają w rozgrywce żadnej przewagi.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
I w tym momencie należy wspomnieć o tym, że jedną ze zmian wprowadzonych przez Riot jest to, że gracz nie musi wcale płacić za różnego rodzaju skórki. Wraz ze wzrostem poziomu naszego konta zostajemy nagradzani. Przy odrobinie szczęścia, nie wydając żadnej złotówki możemy otrzymać naprawdę ciekawe i cenne przedmioty umilające naszą rozgrywkę.
Podczas gry mamy do wyboru ogromną liczbę bohaterów, którzy są podzieleni na role. Każdy z nich posiada wyjątkowe umiejętności, wygląd a także specyficzne powiedzonka, ruchy a nawet własną historię. Niby to tylko małe szczegóły, jednak świetnie wpływają na rozgrywkę.
Grafika z każdym patchem ulega poprawie, co jest przyjemne dla oka ale niestety wpływa też na wymagania sprzętowe, zajmowane miejsce na dysku i płynność działania na słabszym sprzęcie.
Gra jest również zaopatrzona w niezłą oprawę dźwiękową.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Osobiście w League of Legends polecam grać z przyjaciółmi, gdyż grając samemu jesteśmy skazania na współpracę z innymi graczami o różnych umiejętnościach i różnych zamiarach. Zwłaszcza na najniższych rangach prawdopodobieństwo trafienia na kogoś kto chce nam jedynie zepsuć rozgrywkę jest bardzo wysokie.
Oczywiście takie zachowania są karane przez twórców jednak uważam, że są to kary które na "trollach" robią naprawdę niewielkie wrażenie.
Podsumowując, jeśli jakimś cudem jeszcze nie grałeś w kultowego LoL-a to polecam spróbować, jeśli grałeś kilka sezonów temu to również polecam wrócić do tej produkcji bo sporo się pozmieniało.
Według mnie wszystkie te zmiany idą w bardzo dobrą stronę.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez veritasek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
2

Gry jeja recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
3

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
4

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
5

Minecraft Jak ładnie budować? Wszystko na temat ładnego budowania!

Poradnik aligdansk
6

Tibia I ty możesz zostać legendarnym wojownikiem

Recenzja Lollfa
7

Crossout Crossout - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Realm of the Mad God

Poradnik Fragorski
9

Ale ten czas szybko leci - Recenzja gry Wiedźmin 1

Recenzja LeonardoPL
10

Jakie połączenia są dobre w "the binding of isaac" ?

Poradnik xrey69
Discord