Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 2 1235 0
13.12.2017

League of Legends - Snowdown 2017

Skórki w tym roku wyszły tylko 3. Mamy Dravena Mikołaja ( ten z prawej ) Jest przebrany za Świętego Mikołaja, a jego bronie w połowie są z lodu. Podczas wracania do bazy , zakłada biała brodę, obdarowuje prezentami 2 małe pingwinki oraz siada na wielkim świątecznym tronie. Ambitny elf Jinx ( Środkowa postać ) jest przebrana za świątecznego elfa. zamiast podstawowej broni posiada nakręcana kolejkę. a zamiast wyrzutni rakiet posiada długaśny prezent z oczami. Kiedy użyje ,,E" zamiast podstawowych pułapek wyskakują grające zabawki w kształcie małpek. Jej superzdolność to renifer w kształcie podstawowego pocisku. Podczas powrotu do bazy Jinx jeździ na kolejce i rozdaje pingwinkowi prezent. Poppy Jelonek to ostatni skin z Snowdown 2017. Posiada poroże, a jej młot został zmieniony w wielki dzwoneczek. Podczas atakowania przeciwnika podstawowym atakiem pojawia się kilka nutek. Podczas "ulta" zamiast "skał" pojawiają się prezenty. Kiedy wraca do bazy zaczyna latać w powietrzu ciągnąc za sobą miniaturowe sanie na których siedzą Poro. Zapraszam do obejrzenia jak skiny prezentują się w grze: Jinx - https://www.youtube.com/watch?v=pG6nakKUS2U | Draven - https://www.youtube.com/watch?v=XjcSnyuJD5I | Poppy - https://www.youtube.com/watch?v=MmH3s6YH9Io
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W tym roku Summoner's Rift wygląda przepięknie. Jak zawsze jest biało i świątecznie, Baron Nashor ma zimową czapkę a jego dwie mniejsze głowy posiadają nauszniki. Miniony zostały również przystrojone, posiadają prezenty, choinki oraz słodycze. Na mapie dodatkowo możemy znaleźć poro, samotne lub w parach i więcej, skaczące pierniczki z lukrem w kształcie postaci lub innych przedmiotów związanych z lolem, rozstawione po całej mapie prezenty duże i małe, klimatyczne świece ( jedne się palą drugie niezbyt, a jeszcze inne w ogóle ) Niektóre choinki maja zapalone światełka, na całej mapie Summoner's Rift porozrzucane są rożne rzeczy które kojarzą się z świętami bożego narodzenia i okresem wigilijnym jak na przykład sanki które możemy zauważyć przy głównych alejach. Mi osobiście się bardzo podoba, a wam?
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co do trybów gier... Mamy jak zawsze legendę o królu poro, która rozgrywa się na Aramie ( Howling Abyss ). Jeżeli zabijecie dziesięć osób z drużyny przeciwnej pojawi się król poro. Atakuje on wieże minionki, wrogich bohaterów. Można wzmocnić jego ataki poprzez dawanie mu poro-ciastek. Jest 4 rodzaje ciastek, są one darmowe i odnawiają się dwie minuty na przykład: Król Poro zionie ogniem przez cztery sekundy lub skacze dwa razy zadając niewielkie obrażenia Drugim trybem jest świąteczny Urf. Gra się postaciami które mają świątecznego skina. Niema co się za dużo rozpisywać ponieważ ten tryb działa co roku tylko że z wszystkimi postaciami. Ja to Wydarzenie ograniczone czasowo oceniam bardzo pozytywnie, choć brakuje mi tego zbierania odłamków i tworzenia świątecznych skrzynek w hextechu. Mam nadzieje że wam tez się podoba. WESOŁYCH ŚWIĄT!
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Cyberadam

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

World of Tanks 121 - Wszystko o tym czołgu!

Poradnik JestemKacper
4

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
5

Goodgame Empire Po prostu klasyk w czasach średniowiecza odgrywany

Recenzja Miniganer
6

Paladins Paladins - czyli jak zacząć?

Tutorial Gremlininio
7

Big Farm Big farm jako symulator farmy? Czemu by nie!

Recenzja Kasia678
8

Conflict of Nations - opis gry

Recenzja Bart1607
9

Co zrobisz żeby przetrwać zimę ? Recenzja Frostpunk

Recenzja Tybero
10

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
Chat