Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
3.7 3 356 0
24.12.2017

Master Yi (cz. 1) zabójczy szermierz na dżungli

Master Yi. Jest to dość stara postać w grze League of Legends. Mimo to jeśli zdarzy się, że jedna ze stron weźmie ją pod uwagę w swoim wyborze to druga musi się z tym liczyć. Ta postać służy do walce w dżungli i wspierania zespołu poprzez stosowanie popularnie nazywanych ganków. Jest to typowe i najbardziej znane zagranie dżunglera, wykorzystujące efekt zaskoczenia przeciwnika, który napiera na jednej z linii. Gracz walczący na wybranej linii przechodzi do defensywy i stara się niszczyć miniomki pod swoją wieżą. Przeciwnik wtedy podchodzi pod zasięg wieży na bezpieczną odległość i wówczas jest pewny tego iż kontroluje sytuacje. Dżungler wówczas naskakuje wraz z sojusznikiem do niego i go pokonują, zyskując przewagę na linii. Master Yi doskonale sprawdza się do takich zagrań. Posiada ku temu odpowiednie umiejętności. Niniejsza opinia tyczyć się będzie postaci do patchu 7.24. Zawsze nie wiadomo jak będzie w przyszłości być może dojdzie do tego iż Master dostanie nerfa bądź buffa, a wówczas poradnik może okazać się nie aktualny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jego podstawowa umiejętność to podwójne uderzenie. Po kilku atakach bohater uderza podwójnie. Takie coś przydaje się wraz przy połączeniu z jego innym skillem jakim jest cios alfa. Tenże cios alfa powoduje, że postać teleportuje się na polu bitwy i zadaje obrażenia fizyczne wielu jednostkom (na przykład kilku wrogim bohaterom). Przy takim ataku na kilka sekund staje się niewrażliwy na ataki przeciwnika. Dodatkowo taką umiejętność można wzmocnić poprzez zwiększenie szansy na trafienie krytyczne lub zwiększając obrażenia poprzez kształtowanie tejże umiejętności bądź wykupowanie w sklepie odpowiedniego ku temu ekwipunku ofensywnego. Dodatkową cechą tego skilla jest to, że czas odnawiania skraca się wraz z zdawanymi podstawowymi atakami. Co w połączeniu ze przedmiotami zwiększającymi szybkość ataku znacząco skracają czas odnowienia (Domyślny czas odnowienia umiejętności na pierwszym poziomie wynosi 18 sekund).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Pod domyślne przypisanym klawiszem W znajduje się Medytacja. Umożliwia ona leczenie (odzyskiwanie punktów zdrowia) oraz znacząco redukuje obrażenia zdawane temu bohaterowi. Umiejętność przydaje się na dżungli kiedy dochodzi do sytuacji, gdy gracz nie ma wystarczająco zdrowia a wymagana jest natychmiastowa interwencja na linii. Wówczas stosując tą umiejętność nie jest wymagane cofnięcie się do bazy. Dodatkowo czas trwania dwóch następnych umiejętności zostaje zatrzymany i umożliwia podtrzymanie umiejętności o parę sekund dłużej. Czasu trwania tej umiejętności, zbytnio nie można zwiększyć. Natomiast są odpowiednie przedmioty zmniejszające czas odnowienia skilla. Pamiętać jednak o trybach gry jakimi są URF (Ultra Rapid Fire). Tam skrócenie czasu umiejętności zbytnio nie ma sensu, gdyż odgórnie jest redukowana przez tryb gry. Domyślny czas odnowienia umiejętności na pierwszym poziomie wynosi 35 sekund), Natomiast czas jego trwania to 4 sekundy
3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Kamilex1109

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
7

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
8

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
9

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
10

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
Discord