Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 4 593 0
25.07.2017

Mechaniczny potwór - Urgot

Już od dawna wyczekiwaliśmy zmiany postaci, nareszcie nadszedł ten moment. Niedawno gracze pozytywnie przyjęli przemianę Warwicka, Lecz czy przyjmą tak samo dobrze przemianę Urgota ? Czas się przekonać, znaleźć plusy jak i minusy.

Na sam początek przyjrzyjmy się lepiej nowemu wyglądowi naszego bohatera.

Nowy wygląd Urgota został upodobniony do " mechanicznego potwora ". Pierwszym elementem jaki się rzuca w oczy jest jego twarz która została bardziej odkryta , drugą rzeczą jest tułów on zmienił się najbardziej drastycznie, został cały zasłonięty w porównaniu z poprzednim.

Wygląd nie został aż tak bardzo zmieniony jak myślałam. Urgot został bardziej upodobniony do człowiek, co jest bardzo zauważalne.

Uważam że to lepiej że nie został tak bardzo zmieniony, w końcu chodziło tylko o małą zmianę w wyglądzie i w umiejętnościach.

( Na dole stary wygląd ponieważ nie został jeszcze zmieniony)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nowe umiejętności Urgota. lepsze czy gorsze ?

Pasywa ( Wtórny Ogień ) - Urgot kieruję jedną z nóg w stronę przeciwnika, która wystrzeliwuję ona płomienie zadając wrogom obrażenia.

Skil numer 1 ( Pocisk Żrący ) - Wystrzeliwuje pociski w wybranie miejsce, zadając obrażenia.

Skil numer 2 ( Czystka ) - Urgot po użyciu tego skila zostaje osłonięty tarczą i wystrzeliwuje pociski w najbliższego nieprzyjaciela.Podczas ataku zostaję zwolniony o 125 jednostek.

Skil numer 3 ( Pogarda ) - Urgot rozpędza się w wybrany kierunek, jeżeli trafi we wroga ogłusza go i przerzuca za siebie zadając obrażenia fizyczne.

Skil numer 4 - Ult - ( Strach ponad Śmierć ) - Urgot wystrzeliwuje wiertło, które po trafieniu we wroga spowalnia go i zadaje obrażenia, po ponownym użyciu ulta, Urgot przyciąga swojego wroga aby zadać mu ponowne obrażenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czas na podsumowanie i ocenienie postaci.

Uważam że nowe skille są dużo lepsze od starych. Są bardziej dopracowane i sprawiają że Urgot będzie zadawał więcej obrażeń przeciwnikowi ponieważ, tak zostały zrobione jego nowe umiejętności. Skill numer 4 został bardzo ulepszony, Teraz używając R ( Ulta ) można przerzucić, spowolnić a nawet zabrać obrażenia wrogowi.Ale niestety są i minusy skille Urgota zostały zrobione tak że każdy z nich sypie obrażenia, żaden skil nie jest tylko od prędkości ani żaden skill nie jest tylko ochronki czy spowolnienia bez zadawania obrażeń.

Podsumowanie ogólne - Myślę że to dobrze że zmieniają postacie które są już dosyć długo w League of Legend i je bardziej dostosowują do nowych postaci które mają coraz to bardziej skomplikowane umiejętności. Wracając do Urgota podoba mi się jego zmiana ponieważ nie został przesadzony. Uważam niestety że jego skille są bardziej skomplikowane ale to koszt tego że są po prostu lepsze.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez LeeCoper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
5

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
6

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
7

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
8

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
9

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
10

Fortnite Mistyczna kostka Fortnite.

Recenzja BananXDHEHE
Chat