Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 652 0
11.12.2017

Omówienie presezonu oraz innych zmian - League of Legends

Presezon w tym roku przyniósł nam wiele ciekawych zmian, którymi warto się zainteresować. Dzisiaj postaram się omówić te najważniejsze i najciekawsze, więc zapraszam do czytania!

Pierwszą (najważniejszą) zmianą jest wprowadzenie nowego systemu run, które zmieniły rozgrywkę do góry nogami. Jedni uważają, że to bardzo dobry krok ku przyszłości LoLa, a inni sądzą, że to było niekorzystne i niepotrzebne. Tymczasem dano nam pięć bardzo różniących się od siebie drzewek, które posiadają nowe style gry. W np. Dominacji jest zawarta runa, która była w grze w poprzednim sezonie (Grasp of the Undying), a np. Dominacja ma Electrocute, które kiedyś spełniało rolę Thunderlorda (zmieniony efekt wizualny i dźwiękowy). Uważam to za dobrą zmianę, można się pobawić specjalizacjami i dla każdej postaci można coś ciekawego wymyślić.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejna zmiana dotyczy postaci i sposób pozyskiwania ich. Wiele osób wie, że miała zostać wprowadzona inna waluta mająca na celu ujednolicić ze sobą Warsztat Hextech i sklep (Influence Pionts --> Blue Essence). Od teraz niebieska esencja służy do tworzenia postaci z odłamków otrzymywanych z Kapsuł Honoru. Po pierwszej wygranej dnia dostajemy 50 BE, więc ta zmiana (dla nowych graczy) jest na minus. "Weterani" mają w zasobach bardzo dużo esencji zamienionej z Punktów Zasług, więc jest ogromna różnica między graczami.
Zmiana wprowadzająca nieskończony poziom wiąże się z poprzednią, ponieważ wspomniane wyżej Kapsuły Honoru dostaje się co level. Aby uzyskać następny poziom, trzeba rozegrać 10-15 meczy (zależnie od częstotliwości grania). Sądze, że to dobre posunięcie, gdyż wreszcie można coś innego robić, niż levelować postacie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Obniżenie wartości skórek nie należy do tego, czego chciała społeczność League of Legends. Właściwie nie wiem dlaczego Riot tak zrobiło, lecz bardzo szkoda. Od dawna było wiadomo że tak zrobią, ale nie wiadomo było czemu. Teraz trzeba więcej skórek przerobić na pomarańczową esencję, aby w ogóle móc coś kupić.
Dosyć niedawno wprowadzono nową bohaterkę - Zoe! Posiada ona 100% ban ratio w Korei, co mówi nam jaki ma potencjał. Osobiście grałem nią już na PBE (serwerach testowych) i już wtedy wiadomo było o sile tego championa. Trzeba przyznać, że jest zbyt "przesłodzona" wizualnie, ale da się to przeboleć.
To by było na tyle! Piszcie co sądzicie o moim pierwszym artykule. Nie wiedziałem co pisać, lecz wybrałem te najpotrzebniejsze rzeczy i o nich tu wspomniałem.
PS. Nie bijcie za "presezon", który zaczął się miesiąc temu xD
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mekastin

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
4

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
5

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
6

Football Manager 2018

Recenzja Musik
7

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
8

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
9

Diablo III (B2P) Piekło + Zło = dobra fabuła

Recenzja xrey69
10

CSGO Prime (B2P) Pewny zarobek w CS:GO.

Poradnik lynnSSky
Chat