Jak to działa
Przejdź do gry Warframe
Warframe
5.0 3 5446 0
14.03.2018

Jak zdobyć platynę? Omówienie reliktów, warframe.market.

Warframe jest grą jedną z nielicznych, w której możemy zdobyć każdy przedmiot nie wydawając ani grosza prawdziwych pieniędzy. System jest bardzo prosty. Świadomi gracze zdobywają części, które potem można wymienić na platynę. Brzmi prosto, prawda?

No dobra, ale o co tu chodzi?
Po co nam ta platyna, i co za nią możemy kupić? A no na przykład części PRIME, relikty, gotowe Warframe'y jak i bronie z marketu, rożnego rodzaje boostery, surowce, jak i cały asortyment do personalizacji zbroi i to co najbardziej potrzebne -> sloty na bronie i warframe'y.
W takim razie co dalej?
W grze wprowadzono nowy sytem reliktów. Relikty to odpowiednik wcześniejszych kluczy, których używało się na pustce. Różnica jest teraz taka, że teraz jest po prostu prościej. Jak można je zdobyć?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
A no na wszelakich survivalach, ekskawacjach, obronach, ogółem wszędzie gdzie wystepują rotacje, czyli czykle, które sie powtarzają. Oraz przy wymianie za 20 tysięcy punktów w syndykatach.
Segment reliktów

Jeżeli chcemy w pełni wykorzystać moc reliktów opłaca się je "destylować", robimy to zbierając łzy pustki . Możemy je zdobyć robiąc misje, zabierając ze sobą relikty. Ale, żeby móc to robić musimy przejść złącze Marsa na Ziemi. Wtedy możemy przejść do statku i zainstalować moduł.
W grze dostępne są cztery typy reliktów Lith, Meso, Neo, Axi. Kazdy z nich jest unikalny i wypadają z nich różne części prime. Możemy zwiększyć procent wypadania ozywając łez pustki, jak już wcześniej wspomniałem, a one odpowiednio nam zwiększają szansę. A teraz przejdźmy do właściwej części.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak zarobić, żeby się nie narobić?
Mamy dwie wersje, dla leniwych i dla tych co lubią zarobić na niewiedzy innych. Zacznijmy od tej drugiej. W grze dostępny jest "trade chat" , czy czat handlu, pisząc odpowiednio WTB(Want to buy) i WTS (Want to sell) oraz w nawiasie kwadratowym nazwę broni np. WTS [Boar Prime set]. Ludzie, jeżeli zainteresują się naszą ofertą - napiszą do nas. Natomiast jeżeli to my jesteśmy zainteresowani kupnem, najeżdżamy na nick gracza w czacie, klikamy prawym i wysyłamy do niego wiadomość, lub piszemy "/w nazwa gracza wiadomość" wtedy wyślemy mu wiadomość. I tutaj mamy pole do popisu, możemy zarobić na niewiedzy, natomiast trzeba włożyć w to niemało pracy. Za to pierwsza opcja jest wygodniejsza, oszczędzimy więcej czasu.

  • Wchodzimy na stronę www.warframe.market, zakładamy konto z nickiem takim jak w grze i zaczynamy sprzedawać. Po zalogowaniu do konta, na głównej stronie wpisujemy nazwę rzeczy, która nas interesuje, lub chcemy sprzedać. Sprawdzamy ceny. Polecam poklikać na "Online Status", żeby sortowało nam osoby w grze oraz "Unit Price" w celu sprawdzenia najniższej ceny. UWAGA, jak sprawdzacie ceny upewnijcie się, że jak sprzedajecie to nie sprawdzacie w "WTB" bo ludzie zaniżają ceny, trzeba sprawdzać w "WTS". Ceny sprzedających są podświetlone na bordowy, a kupujących na zielono.
  • Teraz, kiedy mamy wybraną część do sprzedania, klikamy "PLACE ORDER" w prawym dolnym rogu. I podążamy za instrukcjami. Wystawione oferty możecie sprawdzić w "MY PROFILE" u góry. Teraz wystarczy wrócić do gry i czekać jak ktoś do nas napisze. Można wymieniać się przedmiotami na bazarze MARO oraz w klanach. Po sprzedaniu trzeba oznaczyć ofertę na SOLD i gotowe. Możemy cieszyć się platyną.
Mała notka, jeżeli kupujecie to przy sprzedającym po prawo ikonka "czatu" a obok niej ikonka "kopiuj wklej" po jej kliknięciu ukazuje się gotowa komenda, którą możemy skopiować "ctrl+c i ctr+v " w czacie.

Dziękuje, za uwagę. Jeżeli czegoś nie zawarłem proszę śmiało pytać!
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Viridis

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Cesere
3

RETRO: Castlevania: Symphony of The Night (1997)

Recenzja LiquidSnake
4

Roblox ROBLOX Recenzja Epic Minigames , Zombie Rush , Silent Assassin

Recenzja Dziadek_Wiesia
5

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
6

League of Legends Kilka porad dla SUPPortów i nie tylko.

Poradnik Saphirkka
7

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja najnowszego motywu - Light Up The Sky (Grudzień 2021 - Styczeń 2022)

Recenzja Sylwiszel
9

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
10

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
Chat