Jak to działa
Przejdź do gry Warframe
Warframe
5.0 3 4117 0
14.03.2018

Jak zdobyć platynę? Omówienie reliktów, warframe.market.

Warframe jest grą jedną z nielicznych, w której możemy zdobyć każdy przedmiot nie wydawając ani grosza prawdziwych pieniędzy. System jest bardzo prosty. Świadomi gracze zdobywają części, które potem można wymienić na platynę. Brzmi prosto, prawda?

No dobra, ale o co tu chodzi?
Po co nam ta platyna, i co za nią możemy kupić? A no na przykład części PRIME, relikty, gotowe Warframe'y jak i bronie z marketu, rożnego rodzaje boostery, surowce, jak i cały asortyment do personalizacji zbroi i to co najbardziej potrzebne -> sloty na bronie i warframe'y.
W takim razie co dalej?
W grze wprowadzono nowy sytem reliktów. Relikty to odpowiednik wcześniejszych kluczy, których używało się na pustce. Różnica jest teraz taka, że teraz jest po prostu prościej. Jak można je zdobyć?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
A no na wszelakich survivalach, ekskawacjach, obronach, ogółem wszędzie gdzie wystepują rotacje, czyli czykle, które sie powtarzają. Oraz przy wymianie za 20 tysięcy punktów w syndykatach.
Segment reliktów

Jeżeli chcemy w pełni wykorzystać moc reliktów opłaca się je "destylować", robimy to zbierając łzy pustki . Możemy je zdobyć robiąc misje, zabierając ze sobą relikty. Ale, żeby móc to robić musimy przejść złącze Marsa na Ziemi. Wtedy możemy przejść do statku i zainstalować moduł.
W grze dostępne są cztery typy reliktów Lith, Meso, Neo, Axi. Kazdy z nich jest unikalny i wypadają z nich różne części prime. Możemy zwiększyć procent wypadania ozywając łez pustki, jak już wcześniej wspomniałem, a one odpowiednio nam zwiększają szansę. A teraz przejdźmy do właściwej części.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak zarobić, żeby się nie narobić?
Mamy dwie wersje, dla leniwych i dla tych co lubią zarobić na niewiedzy innych. Zacznijmy od tej drugiej. W grze dostępny jest "trade chat" , czy czat handlu, pisząc odpowiednio WTB(Want to buy) i WTS (Want to sell) oraz w nawiasie kwadratowym nazwę broni np. WTS [Boar Prime set]. Ludzie, jeżeli zainteresują się naszą ofertą - napiszą do nas. Natomiast jeżeli to my jesteśmy zainteresowani kupnem, najeżdżamy na nick gracza w czacie, klikamy prawym i wysyłamy do niego wiadomość, lub piszemy "/w nazwa gracza wiadomość" wtedy wyślemy mu wiadomość. I tutaj mamy pole do popisu, możemy zarobić na niewiedzy, natomiast trzeba włożyć w to niemało pracy. Za to pierwsza opcja jest wygodniejsza, oszczędzimy więcej czasu.

  • Wchodzimy na stronę www.warframe.market, zakładamy konto z nickiem takim jak w grze i zaczynamy sprzedawać. Po zalogowaniu do konta, na głównej stronie wpisujemy nazwę rzeczy, która nas interesuje, lub chcemy sprzedać. Sprawdzamy ceny. Polecam poklikać na "Online Status", żeby sortowało nam osoby w grze oraz "Unit Price" w celu sprawdzenia najniższej ceny. UWAGA, jak sprawdzacie ceny upewnijcie się, że jak sprzedajecie to nie sprawdzacie w "WTB" bo ludzie zaniżają ceny, trzeba sprawdzać w "WTS". Ceny sprzedających są podświetlone na bordowy, a kupujących na zielono.
  • Teraz, kiedy mamy wybraną część do sprzedania, klikamy "PLACE ORDER" w prawym dolnym rogu. I podążamy za instrukcjami. Wystawione oferty możecie sprawdzić w "MY PROFILE" u góry. Teraz wystarczy wrócić do gry i czekać jak ktoś do nas napisze. Można wymieniać się przedmiotami na bazarze MARO oraz w klanach. Po sprzedaniu trzeba oznaczyć ofertę na SOLD i gotowe. Możemy cieszyć się platyną.
Mała notka, jeżeli kupujecie to przy sprzedającym po prawo ikonka "czatu" a obok niej ikonka "kopiuj wklej" po jej kliknięciu ukazuje się gotowa komenda, którą możemy skopiować "ctrl+c i ctr+v " w czacie.

Dziękuje, za uwagę. Jeżeli czegoś nie zawarłem proszę śmiało pytać!
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Viridis

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
2

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
3

Half Life - jak dokonać niemożliwego (krótka historia Valve i gry)

Recenzja MarbleXeno
4

Hero Zero Moja opinia na temat gry pod tytułem "HERO ZERO"

Recenzja [email protected]
5

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja Porarzo
6

Wolni farmerzy Farma dla fanów gospodarki :)

Recenzja Pablito87
7

World of Warships Recenzja Algerie czyli francuskiego krążownika VII poziomu

Recenzja Seweryn_16
8

Battlefield 4 (B2P) Battlefield 4 - Arcydzieło dla wielu graczy

Recenzja Cesere
9

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
10

Undertale - recenzja

Recenzja Zbyszko z Bogdańc
Chat