Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 871 0
29.12.2021

Po co w to gram? nie wiem ale się doweim

W League of Legends mierzą się ze sobą dwie drużyny, a każda z nich składa się z pięciu graczy. Przed rozpoczęciem gry możesz wybrać jednego z ponad stu bohaterów. Możesz kupować postacie na zawsze lub korzystać z tzw. darmowych spinów. W miarę postępów w grze bohater zyska szereg unikalnych i potężnych umiejętności. Możesz także zdobywać złote monety na arenie, aby kupować przedmioty, które ostatecznie kształtują charakter postaci kontrolnej gracza. Wszyscy bohaterowie mogą korzystać z dwóch zdolności z puli. Runy i specjalizacje również wpływają na statystyki. Pojedyncza sesja trwa zwykle około 45 minut. W rzeczywistości League of Legends ma wiele sposobów gry – każdy uczestnik może wypracować swój własny styl gry, więc zabawa nigdy nie stanie się nudna. W League of Legends dla wszystkich graczy, którzy osiągnęli odpowiedni poziom oraz odblokowali określoną liczbę bohaterów w grze, dostępna jest drabinka rankingowa. Gracze podzieleni są na ligi i dywizje w zależności od swoich wyników.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

League of Legends charakteryzuje się bardzo piękną i wykwintną grafiką. Jednym z projektantów gry jest Steve Feak, który samodzielnie opracował kilkanaście postaci i map. Kolejną zaletą jest to, że kolorystyka gry jest bardzo przyjazna dla osób daltonistnych. Sposób doboru kolorów nie będzie zintegrowany z mapą, ani nie będzie utrudniał zabawy żadnemu graczowi. „League of Legends” to znakomita wizualnie gra, ale Riot Games to stale aktualizowana i zróżnicowana produkcja. Na szczęście bardzo dobra jakość grafiki nie przekłada się na wygórowane wymagania sprzętowe. Ponadto League of Legends korzysta również z polskich serwerów, dzięki czemu rodzimi gracze nie muszą martwić się o płynność rozgrywki. Nie da się ukryć, że gry wideo to rozrywka pochłaniająca nas o wiele bardziej niż oglądanie telewizji, czytanie książek, czy słuchanie radia. League of Legends jest bardzo ciekawe tym bardziej, że można grać razem ze znajomymi.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jedną z ciekawszych metod rozwoju w League of Legends jest tzw. promocja ELO. To rozwiązanie dla osób, które ze względu na duże trudności nie mogą szybko osiągnąć satysfakcjonującego poziomu. ELO Boosting polega na szukaniu pomocy doświadczonych graczy, którzy pomogą Ci przejść do lepszego działu w zamian za opłaty. Opiera się to na zasadach podobnych do innych gier, które mają system rankingowy. Możesz skorzystać bezpośrednio z usługi Boostera lub zapisać się do jednej z popularnych usług Booster w League of Legends. To rozwiązanie ma wiele zalet. Na najlepszych graczy sezonu czekają różne nagrody, takie jak wyjątkowe kolczyki. Wyższy ranking zwiększy również szacunek kolegów z drużyny, to najcenniejsza gra w League of Legends.

To będzie wszystko jak na tą chwilę. Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu na temat League of Legends dlaczego i po co w ogóle gramy w tą piękną grę. Miłego dnia i do zobaczenia innym razem.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez dzulson2003

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
2

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
3

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
4

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
5

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki Flirt - problematyczny system gry.

Recenzja sparklingtao
6

FIFA Online CZY WARTO ZAGRAĆ W FIFA ONLINE?

Recenzja Buriq
7

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
8

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
9

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
10

Karty w Clash Royale - Elite Barbarians

Poradnik TheMaślak
Chat