Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 3259 0
29.01.2018

Poradnik tragarza, czyli jak carrować.

Wielu graczy ma problemy z wyjściem z brązu. Znajduje się tam ponad połowa graczy, ale żaden nie chce tam być. W tym jak i w paru innych poradnikach postaram się pomóc wam w odnalezieniu odpowiedzi na to pytanie podając parę prostych porad i tricków.
Pragnę na wstępie zaznaczyć, iż każdy popełnia różne błędy i aby określić co dana osoba robi źle trzeba by było widzieć jej mecz.
1. Wardy - Musicie ich stawiać dużo, ponieważ dają wam bezpieczeństwo ponadto dają waszemu junglerowi informacje na temat leśnika drużyny przeciwnej, które może dobrze wykorzystać do niszczenia campów przeciwnika. Polecam do tego zombie warda, dzięki któremu wardy utrzymują się dużo dłużej.
2. Poznaj i wykorzystaj silne momenty swojej postaci.
3. Mainuj jedną/dwie linie- będziesz wtedy dobry na nich i gdy je dostaniesz to wypadniesz lepiej niż gdybyś grywał na każdej linii po trochę
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
4. Kontrola potworów na linii - co do tego jest dużo poradników na yt, w skrócie możecie sobie ustawić miniony na linii w miejscu, w którym nam to pasuje i nie walczymy gdy przeciwnik ma obok siebie dużą falę potworów. 4. Cele na mapie - Zawsze cele takie jak wieża/herold/baron/smok są ważniejsze niż jakieś pojedyńcze zabójstwo ponieważ dają przewagę na mapie i więcej złota dla drużyny.
5. Makro - Gry taktycznej można się bardzo dobrze nauczyć oglądając rozgrywki ligowe z komentarzem.6. Nie gońcie za wszelką cene bo to może być pułapka.
6. Farma - Ćwiczcie farmienie i nie skupiajcie się tylko na obijaniu przeciwnika. Zabójstwo można odrobić sobie 2 falami stworów na początku, a później miniony są jeszcze cenniejsze.
7. Meta - Mimo, że lol jest dość dobrze zoptymalizowany to zawsze jakieś postacie są silniejsze, a jakieś słabsze. Staraj się śledzić metę i grać tymi lepszymi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
8. Nie poddawaj się - każdy ma gorsze dni nie może cie deprymować, że nie wychodzisz z brązu od dłuższego czasu. Musisz grać i starać się zauważać swoje błędy. Jeśli nie widzisz ich podczas gry oglądaj swoje powtórki.
9. Nie obrażaj innych - Robiąc to obniżasz morale drużyny i zmniejszasz szanse na zwycięstwo, nawet gdy ktoś zrobi coś głupiego popraw go ze spokojem, a gdy ktoś cie prowokuje staraj się być oazą spokoju.
10. Rozkazuj jeśli masz podstawy - jeżeli nauczysz się już dobrze gry taktycznej, a dalej pozostajesz w bronzie z graczami, którym pojęcie taktyka jest obce mów im jak mają się poruszać po mapie gdy już zejdą z linii ale nie rób tego nachalnie wysuwaj tylko swoją propozycję, a jeżeli będziesz grać w miarę dobrze to inni zaczną się ciebie w końcu słuchać.
Mam nadzieję, że pomogłem komuś tym artykułem niedługo powinny ukazać się następne głównie na temat grania supportem. Jednocześnie od razu mówię, że moje poradniki są skierowane do graczy z poziomu brąz/silver nie wyższych.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez lipko007

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Darksiders, kiedy fabuła to podstawa akcji

Recenzja Boomboxpl
2

Warframe Warframe - Dlaczego teraz jest najlepszy czas na tą grę?

Recenzja Cesere
3

Metin2 Garść informacji o grze Metin 2

Recenzja Klavres
4

Recenzja DLC Scandinavia oraz DLC Going East! do Euro Truck Simulator 2

Recenzja Pan_Czeresnia
5

Roblox Top 3 mało znane gry na roblox, w które warto zagrać

Recenzja Charliethebug
6

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
7

MovieStarPlanet MSP Czy gra MSP jest fajna? MSP, czy MSP2?

Recenzja Lea2212
8

Minecraft 16 serwerów Minecrafta

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
9

League of Legends Poradnik Mordekaiser

Poradnik Rogaczovv
10

Ikariam Jak rozpocząć grę w Ikariam?

Poradnik MaxxY
Chat