Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1041 0
18.03.2018

Przedstawienie League of Legends

Gra League of Legends (w skrócie lol) jest grą z gatunku moba. Jej rozgrywka toczy się na mapach o nazwach Summoners Rift, Twisted Treeline i Howling Abyss. Mapa główna czyli Summoners Rift składa się z trzech liń i dżungli na której walczą dwie drużyny po pięciu bohaterów. Linie mają swoje nazwy a zaczynając od góry to "Top", "Mid" i "Bot" oraz przestrzeń między liniami nazywana "Dżungla". Twisted Treeline składa się z dwóch linie nazywanych przez graczy mówiąc od góry "Top" oraz "Bot" oraz przestrzeń między nimi czyli "Dżungla". Na tej mapie walczą 2 drużyny po trzech bohaterów. Howling Abyss to mapa składająca się z jednej linii na której walczą w wielkim chaosie dwie drużyny po pięciu bohaterów. Na każdą linię wypuszczane są stwory w liczbie sześć lub siedem w skład których znajdują się 3 stwory walczące w zwarciu i trzy czarujące oraz co kilka fal stworów pojawia się jeden stwór oblężniczy którym za zadanie ostatniego ciosu otrzymujemy dodatkowe złoto. Poniżej widok głównej mapy z lotu ptaka.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Głównym miejscem walk w lol'u jest najczęściej Summoners Rift. Ale wszystkie mapy łączy jedno zadanie: jedna drużyna musi zniszczyć nexus znajdujący się w bazie przeciwnika. Teraz skupimy się na najczęściej granej mapie czyli Summoners Rift. Formacja na której się gra to 1 bohater najczęściej obrońca lub wojownik na górną aleję do dżungli 1 wojownik, obrońca lub zabójca, na środkową aleję zabójca lub mag a na dolną aleję strzelec i wsparcie. Nie jest to ustawienie wymagane ale są to najczęstsze wybory. Każdy z graczy ma na mapie swoje zadanie top ma za zadanie wraz ze wsparciem i dżunglerem ochraniać strzelca i maga w czasie walk, a strzelec i mag mają starać się zadać jak największe obrażenia drużynie przeciwnej. W przypadku gdy w drużynie na midzie lub w dżungli znajduje się zabójca jego zadaniem jest starać się zabić w jak najkrótszym czasie cele z małą ilością zdrowia maksymalnego i uciec dzięki czemu wyłączy on przeciwnika na jakiś czas z gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Powyżej znajduje się zdjęcie nexusa wraz z wieżami drużyny czerwonej.
Na mapie znajdują się także wieże które ograniczają dostęp do mapy i chronią nexus przed przeciwnikiem. Łącznie na mapie znajduje się dwadzieścia dwie wieże. Na każdej alei znajduje się także jeden inhibitor, który po zniszczeniu pozwala na wypuszczanie na daną aleję super stworów, które pomagają w niszczeniu bazy przeciwnika. Oraz jest także wiele stworzeń neutralnych, które po zabiciu dają specjalne wzmacniacze na przykład Baron Nashor jeden z silniejszych neutralnych stworów po zabiciu daje wzmocnienie do obrażeń fizycznych, magicznych oraz dla stworów. Do wyboru w grze mamy aktualnie stu czterdziestu bohaterów. Liczba ta stale się powiększa a także obecne postacie są systematycznie odnawiane.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Zwiad500

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox Top 6 fajnych gier

Recenzja Rixiasty
2

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [1#]

Poradnik JestemKacper
3

Football Team Zostań piłkarzem w Football Team

Recenzja Mamitika
4

Stardew valey. Zwykły symulator farmy?

Recenzja Macnut
5

Far cry 2 - niedokończony produkt

Recenzja BLAZEJ1
6

Town Of Salem - Przedstawienie, oraz główne założenia.

Recenzja bartey
7

Conflict of Nations - rodzaje wojsk (część 2)

Poradnik Bart1607
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable

Recenzja WiktoriaBananek!
9

League of Legends Draven - Jeden z najlepszych ADC w grze .

Recenzja LuuQyx
10

Forza Horizon 3 - recenzja

Recenzja kabev1
Chat