Jak to działa
Sweet Amoris - Słodki Flirt
5.0 1 5256 0
18.09.2018

Recenzja gry ,,Słodki Flirt''

Słodki Flirt to symulator randek. Na przebieg dalszych wydarzeń w grze decydują nasze wybory.Poznajemy różne postacie i szukamy przedmiotów.Chodzimy na randki oraz zbieramy ilustracje.W każdym odcinku możemy spotkać wróżkę Titi,która da nam jakąś rzecz do szafy za darmo. Jest w grze tzw. lovometr,który się pojawia,jak się rozmawia z daną osobą-pokazuje nam,że im jest wyższy,to dana postać nas bardziej lubi.
Wspominałam o tym,że chodzimy na randki-tak,to prawda,ponieważ w każdym odcinku idziemy na randkę z chłopakiem,z którym mamy najwyższy lovometr,lecz najpierw musimy kupić strój za $. Za dialog płacimy 2 PA.
Istnieje ta gra aż w osiemnastu językach: amerykańskim,portugalskim,hiszpańskim,polskim,niemieckim,włoskim,rosyjskim,meksykańskim,tureckim,brytyjskim,
węgierskim,rumuńskim,fińskim,duńskim,holenderskim,norweskim i szweckim.
Fabuła jest bardzo ciekawa i wzruszająca.Lokacje są bardzo barwne i ładne. Myślę,że graficy również się postarali z naszą postacią,ponieważ jest ona bardzo dobrze narysowana i można mieć do niej wiele ubrań.
Możemy sobie wybrać,że zaczynamy przygodę w Liceum lub na Uniwersytecie,ale potem i tak możemy grać w obie wersje naraz.
Można powtórzyć odcinek tylko do zbierania ilustracji (Wolny replay) lub zmienić swoje wybory (Replay Historia).
Tą grę można również pobrać na telefon.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Słodki Flirt Liceum zostało wprowadzone wraz z premierą gry. Odcinek 3 został wprowadzony 2012,czyli aż 6 lat temu. Spotkamy postacie takie jak Kastiel,Lysander,Nataniel,Kentin i Armin oraz wiele,wiele więcej. Za PA możemy dalej kontynuować własną historię (kiedyś 2 PA za wejście do pomieszczenia,teraz 2 PA za dialog) oraz kupić pierścionki u jubilera,dzięki którym możemy przejść Odcinek Specjalny,czyli po prostu żeby mieć nowe ubranka. W Liceum odbywało się wiele Eventów,dzięki którym mogliśmy zdobyć ubrania,których nie da się od tak po prostu kupić w sklepie (Taka ciekawostka: Od 2 do 31 maja 2018 roku był Butik Hurra,w którym można było kupić niektóre ubrania z eventów w cenie -50%). Mamy do dyspozycji w naszym pokoju komodę,na której możemy coś postawić. W niektórych zadaniach musimy chodzić do bazaru,żeby kupić jakiś przedmiot.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Słodki Flirt Uniwersytet zostało wprowadzone 6 czerwca 2018 roku wraz z dwoma pierwszymi odcinkami. Spotkamy tam trochę postaci z Liceum jak i tych nowych. Postacie dodane na potrzeby Uniwersytetu to np. Rayan i Hyun. Fabuła jest oczywiście inna,lecz gameplay polega na tym samym. O Słodkim Flircie Uniwersytet jest wiele dram na Forum np. Wraz z pojawieniem się nowego systemu PA, w którym teraz zamiast za przemieszczanie się to płacimy za każdy dialog NAWET ZA ''...'', ''Dalej'' 2 PA wzbudziło w graczach wielkie oburzenie. Powstała nawet petycja o powrocie starego systemu PA,niektórzy gracze nawet odeszli przez to z gry lub nie wchodzą,dopóki nie powróci stary system. Jak jest stawka dzienna 30 PA i 5$ do gracze błagają,żeby chociaż podwyższyli $,bo za jeden stój trzeba wchodzić codziennie do gry nawet 2 MIESIĄCE! Obiecali nam nowe minigry oraz zmienienie cen w banku można powiedzieć,że na początku Uniwersytetu-kiedy piszę ten artykuł,to jest 18 września 2018 rok I NADAL NIC NIE SŁYCHAĆ O TYM!
Widać,że graficy pięknie zrobili nowe lokacje. Jest nowość-teraz postacie mogą się poruszać! Mi się to bardzo podoba,lecz jeżeli komuś to nie jest potrzebne,to można to wyłączyć w opcjach.

Podsumowując: Fajnie,że zrobili kontynuację Słodkiego Flirtu,lecz Słodki Flirt Uniwersytet przysporzył wiele hejtu przez graczy na samego producenta gry-Beemov, właśnie przez powody opisane przeze mnie powyżej.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LoveBanankiPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

The Sims 4- gra, w której możemy wszystko stworzyć.

Recenzja MichK
3

Roblox Gry, w których budujesz!

Poradnik ketty
4

Transformice Jak szybko zebrać serki?

Poradnik Dziadek_Wiesia
5

World of Tanks KV-2 Pojazd znany pralką - historia w grze

Recenzja HansOmen
6

Paladins Paladins-> Jak grać Tyra

Poradnik Quaresma
7

Rynsztunek Wiedźmin 3: Dziki Gon

Poradnik Patryk2205
8

World of Warships World of Warships, czyli porządna strzelanka na morzu.

Recenzja DanhonyV09
9

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 2 Trening umiejętności w walce

Poradnik PowrWolf
10

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat