Jak to działa

Sweet Amoris - Słodki Flirt

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Sweet Amoris - Słodki Flirt

W Sweet Amoris poderwiesz chłopaków z liceum, przeżyjesz historię miłosną online i stworzysz piękną nastolatkę, której nie sposób się oprzeć. Zostań licealistką i przeżyj przygody pełne pasji i namiętności!

Gra podzielona jest na odcinki, a w każdym z nich spotkasz mnóstwo nowych postaci, z którymi nawiążesz znajomości. Na Twojej drodze staną przystojni chłopcy, którzy tylko czekają, żeby zdobyć Twoje serce. Podrywaj ich i twórz własną historię, o której będziesz potem opowiadała dziewczynom na przerwach! Dzięki funkcji replay zagrasz ponownie w ten sam epizod i sprawdzisz, jak potoczą się losy Twojej bohaterki, gdy podejmiesz zupełnie inną decyzję.

W Sweet Amoris cały czas pojawiają się nowe odcinki, a w nich jest jeszcze więcej chłopaków, z którymi możesz porozmawiać i spróbować uwieść. System interaktywnych rozmów pozwala Ci na w pełni samodzielne decydowanie o tym, jaki scenariusz napisze życie.

To jeszcze nie wszystko - ta darmowa gra online oferuje Ci cały wachlarz możliwości kreacji postaci. Tutaj wybierzesz fryzurę swojej bohaterki, nadasz jej swój wymarzony kolor oczu, a także zadecydujesz o jej znaku zodiaku. Podczas gry możesz cały czas wymieniać garderobę, a w grze czeka na Ciebie mnóstwo ciuchów i atrakcyjnych dodatków, dzięki którym zdobędziesz wymarzonego faceta!

W Sweet Amoris możesz także udekorować swój pokój przy użyciu przedmiotów zdobytych podczas grania. Graj już dziś na telefonie i tablecie, i napisz najlepszą licealną historię miłosną!

pełny opis gry
Screeny
Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot1 Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot2 Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot3 Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot4 Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot5 Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot6 Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot7 Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot8 Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot9 Sweet Amoris - Słodki Flirt screenshot10
Video

Sweet Amoris - Słodki Flirt wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat