Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 983 0
15.03.2018

Report support! Doing Nothing!

Witam, jestem mainem bota, szczególnie często zdarza mi się jednak grać suppotem. Zazwyczaj spotykam się z negatywnymi komentarzami. Często jest to krytyka ze względu na płeć, właściwie nie krytyka, ale docinki. Kobiety zawsze grają supportem i zawsze źle. A jeżeli to jest facet, to nie będzie umiał bronić, bo faceci chcą się tylko bić. Gramy tankiem? A może czymś bardziej squishy? To nie ma znaczenia. Adc zazwyczaj podczas jakiegoś swojego błędu zaczyna pingować, że to wina supporta. Większość teamu się z nim zgadza, a czasem i oni są początkiem tego błędnego koła obrażania. Zdarzało się to tak często, że zaczęłam się zastanawiać skąd mogło się to wziąć. Zaczęłam szukać po internecie i sama szukać jakiś dobrych wytłumaczeń. Dlatego postanowiłam napisać dlaczego tak się dzieje. Dlaczego to supp jest najgorszy?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Pierwszym powodem, który rozważam jest podświadomość, że zawsze jest to kobieta. Mimo XXI wieku, czasem wciąż można spotkać taką niechęć do grających kobiet. Support jest taką pomocną rolą, a z tym kojarzona jest płeć piękna, więc za sprawą stereotypu od początku jest jakaś niechęć.Kolejnym powodem może być egoizm. Gracz nie chce się przyznać do swojej porażki, więc wykorzystuje najbliższego lub najmniej bijącego sojusznika. Za nic w świecie nie przyznają się do porażki. Są NAJLEPSI.Kolejna sprawa... sup jest rzeczywiście słaby i nie potrafi obronić ani w jakikolwiek sposób pomóc sojusznikowi.Jeszcze co innego, gracze tej roli są zwykle dość spokojnymi ludźmi, a takich najłatwiej jest wyzywać. Są oni takim challengem, tak jakby mieli na czole napisane "sprowokuj mnie". Podświadomie inni gracze nadają im łatki ofiary.Niektórzy uważają tę rolę za zbędną. Jest wypełniaczem. Dla noobów, którym się nie chce uczyć jak grać czymś lepszym.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W rzeczywistości support jest jedną z ważniejszych ról. To on ma za zadanie chronić, leczyć, ratować czasem nawet poświęcać się za swojego sojusznika. To on carruje adc, aby ten z kolei mógł jak najlepiej poprowadzić swoją drużynę. Osoba grająca na tej linii jest jak taki dobry duszek. Nic nie mówi, działa. To on w większości odpowiada za wizję i usuwanie wizji przeciwnika. Kiedy się gra na innych rolach, bardzo często nie widać, jak supp dużo robi. Wtedy przestajemy go doceniać.APEL DO INNYCH GRACZY:

Zagrajcie kilka gier suppem. Ale takim suppem, który nie jest trollem i nie jest damagem, a sami zobaczycie, że to wcale nie jest takie proste i takie bezużyteczne. Postawcie się na naszym miejscu, a tym razem to MY będziemy na was bluźnić za błędy, które widzimy, że robicie!Pozdrawiam wszystkich graczy w szczególności suppotów!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ShiroNee

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jak szybko wbić level?

Poradnik bananamother
2

Trzy najlepsze DLC do Euro Truck Simulator 2

Recenzja virusekbanan
3

The Sims 4 - Mody, które koniecznie musisz pobrać - Twarz

Poradnik Sylwiszel
4

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge - recenzja

Recenzja PanPillager
5

CSGO Prime (B2P) Poradnik Counter Strike Global Offensive

Poradnik ENZO_GAEMING123
6

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - poradnik

Poradnik smiesznie
7

League of Legends Poradnik junglera/ zaawansowany jungling

Poradnik pk_14
8

Trove Gra Trove - recenzja

Recenzja aligdansk
9

Najpopularniejsze gry 2019.

Recenzja TurboBagiety
10

Recenzja gry Pet Party

Recenzja Kacper12361838
Chat