Jak to działa
Przejdź do gry Lineage II
Lineage II
0.0 0 329 0
24.12.2017

Lineage II poradnik dotyczący wyboru bohatera

W grze występuje sześć ras, mianowicie: Human(czyli człowiek),Elf,Dark Elf,Orc,Dwarf(czyli krasnolud),Kamael. Każda z ras posiada dwie klasy ,czyli Fighter i Mystic, jedynie krasnoludy i Kamael nie posiadają tych klas. W grze mamy wybór zagrania mężczyzną lub kobietą, możemy też ustalić jaką nasza postać może mieć fryzurę lub też twarz. Każda z podanych ras posiada tak zwane drzewo profesji. Czyli dla przykładu dam Human mistic Human wizard,Sorcerer,Archmage,Necromancer,Soultaker, Warlock, Arcana Lord
Cleric ,Bishop,Cardinal, Prophet,Hierophant. Pozostałe klasy też posiadają tak zwane drzewo profesji. Dla początkującyh graczy polecił bym klase Human warior, Dlaczego? ponieważ nie jest jakąś cieżką klasą łatwo jest sobie ową klasę przyswoić, Najczęstszym błędem graczy którzy zaczynają swoją przygodę z Lineage II jest branie klas których na początku ciężko nam będzie zrozumieć .
Grając w tę grę możesz zdobyć 400 Graj
Istnieją też tak zwane klasy zaawansowane, czyli naprzykład Warlord jest czymś odpowiednikiem tanka w grach. Postać ta specjalizuje sie broniami ciężkimi takimi jak halabarda, woli walke jeden na kilku przeciwników. Prophet pełni role tak zwanego supporta, czyli najlepiej sie przydaje jak mamy drużynę, wtedy ta postać swoich sojuszników ulecza. W grze istnieją też tak zwane klasy mistrzowskie. Czyli taką klasą jest na przykład Duelist , Duelist jest wspaniałą postacią na PVP czyli pojedynek sam na sam z innym graczem, postać ta specjalizuje się dwoma broniami, nosi też lekkie zbroje. W grze z wbiciem odpowiedniego poziomu na przykład jest możliwość zmiany profesji. Jak grałem kiedyś w Lineage II nie pamiętam żeby była taka możliwość, jak witać twórcy chcą jak najlepiej urozmaicić rozgrywkę graczom.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 470 Graj
W grze nie ma klas uniwersalnych, czyli nie zrobimy z mistic ( czyli maga) wariora( czyli wojownika). Trzeba też sie liczyć z tym że grając daną klasą mogą na lotać przedmioty na inne postacie. Co wtedy zrobić? Najlepiej nie sprzedawać ich ponieważ wartość nie których jest śmieszna. A już lepiej przerzucić te itemy do schowka, i potem zrobić nową postać co są itemy na nią. Oczywiście nie popadajmy też w skrajność. Lepiej tak zrobić kiedy naprawdę nam wypadnie jakiś rzadki przedmiot. Przy tworzeniu postaci radził bym graczą już ustalić pewną decyzje kim będziemy grać i jak naszą postać będziemy rozwijać. Do walk drużynowych, polecił bym sobie znaleźć jakiegoś buffera, który nam bedzie dawał czary które będą podnosić nasze umiejętności. Dla osób które, zamiast wypełniania questów i zabijania potworów, polecił bym klasę Warsmith jego bezcenne usługi są wspaniałe łatwo jest się wzbogacić.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez marcin072

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

#1 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
3

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
6

League of Legends Najlepsza postać w lolu?

Poradnik Jaro-S
7

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
8

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
9

Co wiemy o Fifie 19?

Tutorial ElSkiller
10

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
Discord