Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 4 1655 0
06.05.2019

Minecraft Aktualizacja - 1.14

Cześć, jeśli gracie w Minecraft na pewno obiło wam się o uszy 1.14 może nawet już graliście? Jest to nowa wersja, więc chciałbym wam o niej trochę opowiedzieć.


Najpierw opowiem wam o nowych mechanikach w wiosce:

Wieśniacy są o wiele bardziej mądrzejsi mają swój własny rozkład dnia i ich zawody zależą od bloku pracy (lub jego braku); Napad na wioskę jest on rozpoczęty po zabiciu przywódcy „Pillagerów“ czyli grupy agresywnych mobów (evokerów i innych o których opowiem zaraz) więc jak już mówiłem opowiem o mobach które napadają na wioskę takich jak Rozbójnicy którzy atakują kuszą lub Bestie Złosadnicze które niszczą uprawy osadników (farmerów); A po pokonaniu napadu dostajemy efekt Bohatera wioski który daje nam niższe ceny u wieśniaków. A co do napadu to ma on kilka fal i uczestniczą w nim też wiedźmy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Teraz powiem wam o nowych blokach: Wędzarka na niej można szybciej upiec na niej pożywienie; Kamień Szlifierski dzięki niemu możemy zdjąć zaklęcia z naszych przedmiotów; Krzew z jagodami przedmiot z aktualizacji tajgi która wygrała na „Minecon Earth“. Rosną nim jagody które można zebrać a następnie zjeść lub zasadzič; Rusztowanie podobne do drabinek lecz można je łączyć również poziomo; Ognisko podobne do ognia lecz można na nim upiec jedzenie i odstrasza wrogie moby; Mównica służy do przechowywania i czytania książki wielu graczom naraz; Bambus pożywienie dla nowego moba czyli pandy; Beczka jest inną wersją skrzyni; Piec Hutniczy w nim szybciej przepala się rudy; Dzwon nie można go wytworzyć, a znaleźć tylko w wioskach; Przecinarka służy do polerowania i wytwarzania półpłytek itp.; Stół Kowalski i Łuczarski nic nie robią.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na koniec opowiem wam o nowych przedmiotach i mobach Kusza podobna do łuku lecz dzieli z nim tylko dwa zaklęcia i wolniej strzela lecz zadaje większe obrażenia i ma trzy oddzielne zaklęcia; Lisy mob z aktualizacji tajgi która wygrała na „Minecon Earth; Pandy nowy mob który żywi się wymienionym wcześniej przeze mnie bambusem, mają one też różne rodzaje jak panda słaba, panda figlarna, panda agresywna, panda brązowa, itp.; Nowe barwniki i kwiaty właściwie te same lecz inaczej się je wytwarzaża, czyli z dotychczasowych barwników a nowe kwiaty to chaber, konwalia i witherowa róża; Wędrowny handlarz podobny do osadnika ale nie pojawia się w wioskach lecz w promieniu trzydziestu kratek od gracza; Skórzana zbroja dla konia to pierwsza wytwarzalna zbroja dla konia.


I to już koniec przeglądu aktualizacji 1.14 mam nadzieję że wam się spodobał ;-)

5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez MikibananekmikI

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Leona build do lola

Poradnik bartey
2

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
3

Gry samochodowe typu drift

Recenzja bartey
4

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
5

Roblox Blox News #1 Black Friday i Zima.

Recenzja kacperleague9
6

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
8

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
9

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
10

Mount and Blade Warband 9 porad dla nowych graczy.

Poradnik Banankowiec2453
Chat