Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 4 5573 0
06.05.2019

Minecraft Aktualizacja - 1.14

Cześć, jeśli gracie w Minecraft na pewno obiło wam się o uszy 1.14 może nawet już graliście? Jest to nowa wersja, więc chciałbym wam o niej trochę opowiedzieć.


Najpierw opowiem wam o nowych mechanikach w wiosce:

Wieśniacy są o wiele bardziej mądrzejsi mają swój własny rozkład dnia i ich zawody zależą od bloku pracy (lub jego braku); Napad na wioskę jest on rozpoczęty po zabiciu przywódcy „Pillagerów“ czyli grupy agresywnych mobów (evokerów i innych o których opowiem zaraz) więc jak już mówiłem opowiem o mobach które napadają na wioskę takich jak Rozbójnicy którzy atakują kuszą lub Bestie Złosadnicze które niszczą uprawy osadników (farmerów); A po pokonaniu napadu dostajemy efekt Bohatera wioski który daje nam niższe ceny u wieśniaków. A co do napadu to ma on kilka fal i uczestniczą w nim też wiedźmy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Teraz powiem wam o nowych blokach: Wędzarka na niej można szybciej upiec na niej pożywienie; Kamień Szlifierski dzięki niemu możemy zdjąć zaklęcia z naszych przedmiotów; Krzew z jagodami przedmiot z aktualizacji tajgi która wygrała na „Minecon Earth“. Rosną nim jagody które można zebrać a następnie zjeść lub zasadzič; Rusztowanie podobne do drabinek lecz można je łączyć również poziomo; Ognisko podobne do ognia lecz można na nim upiec jedzenie i odstrasza wrogie moby; Mównica służy do przechowywania i czytania książki wielu graczom naraz; Bambus pożywienie dla nowego moba czyli pandy; Beczka jest inną wersją skrzyni; Piec Hutniczy w nim szybciej przepala się rudy; Dzwon nie można go wytworzyć, a znaleźć tylko w wioskach; Przecinarka służy do polerowania i wytwarzania półpłytek itp.; Stół Kowalski i Łuczarski nic nie robią.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na koniec opowiem wam o nowych przedmiotach i mobach Kusza podobna do łuku lecz dzieli z nim tylko dwa zaklęcia i wolniej strzela lecz zadaje większe obrażenia i ma trzy oddzielne zaklęcia; Lisy mob z aktualizacji tajgi która wygrała na „Minecon Earth; Pandy nowy mob który żywi się wymienionym wcześniej przeze mnie bambusem, mają one też różne rodzaje jak panda słaba, panda figlarna, panda agresywna, panda brązowa, itp.; Nowe barwniki i kwiaty właściwie te same lecz inaczej się je wytwarzaża, czyli z dotychczasowych barwników a nowe kwiaty to chaber, konwalia i witherowa róża; Wędrowny handlarz podobny do osadnika ale nie pojawia się w wioskach lecz w promieniu trzydziestu kratek od gracza; Skórzana zbroja dla konia to pierwsza wytwarzalna zbroja dla konia.


I to już koniec przeglądu aktualizacji 1.14 mam nadzieję że wam się spodobał ;-)

5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez MikibananekmikI

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Forge of Empires Punkty Rozwoju do czego służą i jak je zdobyć ?

Poradnik lasak
2

World of Tanks Strv 103B najlepszy niszczyciel X poziomu?

Recenzja ChUcKxPoMpA
3

Speedway Manager Speedway przez duże S

Recenzja Speedwayzks
4

The Elder Scrolls V : Skyrim - Spoczynek Żeglarza

Poradnik ChceBanana
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Hanzo

Poradnik Porarzo
6

Rozpocznij swoją Przygodę w CS 2: Przewodnik dla Początkujących

Poradnik Montezuma0987
7

Fortnite Poradnik dla początkujących - Fortnite Battle Royale

Poradnik FajnyKotlet12
8

DOTA 2 5 najprostszych i najlepszych postaci na start w DOTA2

Poradnik Bananannannana
9

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
10

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
Chat