Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
4.0 4 402 0
03.01.2018

Jak długo ci się uda nie zdenerwować ?

1. Wyszukiwania podobne do: 1. Margonem to mało skomplikowana gra o prostej grafice, gra polega na ulepszaniu swojego ekwipunku i poziomu (według mnie chodzi tu o rywalizację graczy, ponieważ nikomu nie chciało by się grać samemu w tak czasochłonną grę. W grze można rozwijać swoją postać przedmiotami : Broń jednoręczna, broń dwuręczna, broń półtoraręczną, tarcza, zbroja, hełm, buty, rękawice, pierścień, naszyjnik, broń dystansowa (strzał), różdżka, laska.Wyróżniamy takie przedmioty jak : zwykłe, unikatowe, heroiczne i legendarne; przedmioty te można założyć tylko kiedy ma się odpowiedni poziom. W grze jest WOJOWNIK - silny, ma dużo hp, ŁOWCA - może używać uniwersalnej broni dla jego klasy czyli łuku ma kolosalne obrażenia i mało hp, TANCERZ OSTRZY - jest to taki słabsza klasa wojownika oparta na unikach i robieniu dużej ilości obrażeń dwoma broniami, MAG - charakteryzuje się bronią dystansową laską albo różdżką, ma mało hp ale zadaje dużo obrażeń, TROPICIEL - jest to połączenie dwóch postaci maga i łowcy, używa łuku wzmocnionego magią, PALADYN - jest to profesja która zawiera coś z wojownika i maga, może on używać przedmiotów jak wojownik ale może też rzucać zaklęcia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Zdobywanie ekwipunku w grze jest najgorsze, po około 10 poziomach trzeba wymienić na mowę (jak najlepsze) z mojego punku widzenia gracze starają się jak najmniejszym kosztem utrudnić pojedynczym graczom grę, rzadkie przedmioty które nie łatwo uzyskać z mobów są oblegane, codziennie na każdym levelu przez gildie prawdopodobieństwo że 1 gracz coś wywalczy jest prawie równe zerowi, zazwyczaj bez dobrych przedmiotów nie ma na co liczyć bo nie wygra z 4-10 osobami, dlatego gra faworyzuje najsilniejsze gildie. Ale niestety słabsi gracze mają rzadziej wymieniane ekwipunki ponieważ ich nie stać. Najlepszym sposobem aby zacząć grać jest dojście do topowej gildii na serwerze co pozwoli nam na dostęp do lepszych przedmiotów i dużo większego majątku (waluty), nie ma lepszego sposobu na cieszenie się grą. Kiedy nowi gracze zaczynają grę coraz częściej będą wychodzić przed 50 poziomem, ponieważ nie będą się cieszyć grą. Sam zrobiłem sobie przerwę od gry dopiero na poziomie 70, gra się kończy kończy wtedy kiedy sam gracz nie może expić aby wbić wyższy poziom około 250.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Z góry Zapraszam wszystkich ludzi do zagrania w darmową Polką grę, która zapewni nam wiele godzin zabawy choć by z questów. Samotnym graczom życzę miłej i której gry która nastąpi ponieważ nie bez powodu napisałem to co się znajduję w tytule. A tym ludziom którzy nie udostępniają wytrwałym graczom (samotnych w tym co robią) życzę aby ktoś cię kiedyś oszukał, okradł i to co najgorsze. Sam zbyt długo poświęciłem czasu na proszenie "mocniejszych" graczy aby ustąpili i dali nam słabszym pozabijać dobrych mobów. Dlatego nie przejmujcie się gildiami i nie kupujcie przedmiotów z aukcji ponieważ ich wspieracie i powiększacie im kiesy. Może trudniej jest samemu zdobyć upragniony przedmiot ale bądźcie wytrwali w grze i nie dajcie się manipulować silniejszym.

DZIĘKUJE ZA PRZECZYTANIE TEJ OPINII, MOŻE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ CO ZROBIĆ PRZED ROZPOCZĘCIEM GRY I WYGRASZ BĘDĄC "MĄDRZEJSZYM" O MOJE POGLĄDY, KTÓRE CI POWYŻEJ NAPISAŁEM
4.0 (głosów: 4)
Art napisany przez krywlo123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
5

BlockStarPlanet BSP od podstaw-Czym jest BSP? #1

Poradnik HeroM
6

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
7

Klasyka po latach- Twierdza

Recenzja JanuszB
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable :)

Recenzja Blondek !!!
9

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
10

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
Discord