Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 2 2299 0
27.09.2017

Margonem to gra dla każdego.

Margonem to miła i przyjemna gra już od samego początku po stworzeniu postaci. Postać, którą wybrałem to tropiciel. W wiosce stratowej bez problemu przechodząc przez tutorial udało mi się osiągnąć 10 level postaci. Grając dalej i wykonując kolejne questy wciągnąłem się na dobre 4 godziny. Jak na ten moment myślę że grę jaką jest margonem mogę poleci każdemu kto choć trochę lubi przygody. :) Moi znajomi grali w Margonem przede mną i muszę powiedzieć że przez ten cały czas jak nie grałem w tą grę to nie rozumiałem jak można przy niej spędzać aż tyle czasu wykonując zadania i chodząc po świecie ale teraz już wiem. Jeden z moich kolegów uważa że lepiej jest grać Magiem ponieważ szybciej i łatwiej jest osiągać kolejne poziomy. Według mnie nie ma to znaczenia ponieważ klasa postaci jaką wybrałem nie sprawia większych problemów z levelowaniem postaci.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ja stojący na dziedzińcu miasta Ithan. Za moimi plecami znajduje się ratusz. po prawej stronie w czerwonym płaszczu stoi NPC odpowiedzialny za teleportacje miedzy miastami. Po mojej lewej stronie znajduje się NPC który może nas uleczyć gdy mamy mało zdrowia jak i można u niego kupić różnego rodzaju mikstury leczące. Pode mną znajduje się dom akcyjny gdzie można wynająć depozyt z którego jeszcze nie korzystałem bo nie mam takiej potrzeby na niskim poziomie postaci. Oczywiście mój screanshot nie przedstawia całej lokalizacji jaką jest miasto Ithan lecz jego górny dziedziniec i muszę powiedzieć że to miasto jest najładniejszym miastem spośród trzech mi dotąd poznanych. jest też stosunkowo mocno odwiedzanym miastem co wynika z moich obserwacji ale może to wynikać z zaludnienia danego serwera i od godziny która jest w czasie rzeczywistym.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mapa całego margonem jest dość pokaźnych rozmiarów i zwiedzenie całego świata zajmie mi jeszcze wiele czasu ale myślę że będzie to miło i ciekawie spędzony czas. Do tej pory zwiedziłem 3 główne lokacje jakimi są Ithan, Torneg i Karka-han, jak i przyległe do nich lokacje. Mimo że wykonując kolejno misje przechodzi się przez te same lokacje po kilka kilkanaście razy nie jest aż tak uciążliwe ale jest możliwość kupienia teleportów do poszczególnych miast. Opcja teleportu odpłatna u maga zależna jest od wymagań miasta (np. Ithan poziom gracza 10). Grając do 12 poziomu udało mi się kupić możliwość teleportu do Ithan, a kiedy osiągnę poziom 13 będę mógł wykupić możliwość teleportacji do Torneg. Po zakupie "licencji" teleportacji na dane miasto trzeba zapłacić magowi odpowiednią ilość monet zależną od miasta docelowego teleportacji.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Koniczek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze gry o batmanie.

Poradnik Typowypolak nr 1
2

Dlaczego gracze mają dość Assassin's Creed?

Recenzja BLAZEJ1
3

CSGO Prime (B2P) Konto PRIME - Jak i czy warto aktywować?

Poradnik DR25
4

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
5

Jak urozmaicić rozgrywkę w The Sims

Poradnik Tekka
6

Star Stable Baba z wozu, koniom lżej

Recenzja Nyktofilia
7

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
8

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
9

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
10

Vikings: War of Clans Vikings: War of clans - przyjemna strategia

Recenzja Kalamondin
Chat