Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 9907 0
06.10.2017

Margonem -> Wszystko o Głowach Zbira!

W Margonem są takie waluty, które interesują tylko jednego, bądź kilku kupców. Zazwyczaj są one trudno dostępne, a przedmioty które możemy kupić od handlarzy są dobrej jakości oraz na dany przedział lvl. Właśnie jedną z takich walut są Głowy Zbira. Cechuje je to, że możemy je kupić na aukcji od innych graczy. Niestety ich cena jest bardzo wysoka, lecz bardzo często możemy trafić na dobre okazje, ponieważ inni użytkownicy nie wiedzą jak bardzo są one drogie.

Głowy zbira są pierwszą taką walutą w grze. Możemy kupić za nie unikatowy ekwipunek na 40 poziom doświadczenia. NPC, który dokonuje z nami takiej wymiany jest Jon Tajemniczy (Zajazd pod Zielonym Jednorożcem p.1 (12,4) jest to zajazd, który znajduje się na Mokradłach (50,18)). Podczas rozmowy z nim trzeba oczywiście wybrać odpowiednią opcję dialogową, aby dokonać wymiany.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Głowy Zbira, tak jak wcześniej wspomniałem, możemy kupić na aukcji. Sposób ten jest lekko mówiąc beznadziejny, ponieważ tutaj przedmiot ten jest bardzo drogi. O wiele lepszym sposobem na zdobycie głów jest wylotanie ich. Zdobyć je możemy z:
-> Pospolity zbir (29 lvl)
-> Zapijaczony zbój (31 lvl)
-> Podejrzany zakapior (32 lvl)
-> Stary rozbójnik (33 lvl)
-> Przebiegły łotr (34 lvl)
-> Rozbójniczka (35 lvl)
-> Zły zbir (36 lvl)

Jak widzimy przeciwnicy nie są zbytnio wymagający. Głównie są to wojownicy walczący w pierwszej linii, lecz występuje tu także łowca, który jest najtrudniejszym przeciwnikiem. To właśnie na niego powinniśmy najbardziej uważać. Przeciwnicy występują tutaj w parach, lub 3- osobowych grupkach. Znacznie rzadziej widzimy ich pojedynczo. Oprócz Głów Zbira możemy zdobyć tu strzały (30 lvl) oraz złoto.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przeciwników tych możemy znaleźć na aż 5 mapach. Oto one:
-> Fort Eder
-> Zasłonięte jezioro
-> Pagórki Łupieżców
-> Słoneczna Wyżyna
-> Lazurowe Wzgórze

Zdecydowanie najbardziej polecam szukać ich w Pagórkach Łupieżców oraz w Forcie Eder. Lazurowe Wzgórze bym radził odpuścić wszystkim, ponieważ jest tu znacznie inny przedział poziomu.

U Johna Tajemniczego możemy kupić unikatowe przedmioty na 40 poziom, a każdy z nich kosztuje 100 głów. Są to głównie bronie, lecz zdarzają się także rękawice na około 25 poziom oraz strzały dla obu profesji dystansowych na również 40 poziom.

Na samo zakończenie dodam co sądzę o owej walucie. Uważam, że nie warto tracić czasu na zbieranie Głów. Potrzeba ich aż 100, a za pewne podczas naszego expienia na tym ekspowisku zdobędziemy ich maks 20, dlatego lepiej je sprzedać na aukcji i przy okazji sporo zarobić:)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Karty i Runy w The Binding of isaac afterbirth

Poradnik xrey69
2

Roblox Jak strzelać, czyli Roblox: Phantom Forces Cz.1

Poradnik Jacuś22
3

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
4

Soulworker azjatyckie MMORPG.

Recenzja Cesere
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Pięści zagłady

Poradnik Porarzo
6

CSGO Prime (B2P) Jak zdobywać pieniądze - ekonomia w CSGO

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
8

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
9

Hero Zero Gdzie oraz jak zdobyć oponki?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
Chat