Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 4101 0
17.08.2017

Margonem -> Wszystko o Wojowniku!

Wojownik to postać walcząca wręcz w pierwszej linii. Jego cechą jest bardzo duża siła. Może walczyć za pomocą broni jedno, bądź dwuręcznej. Wojownik posiada niesamowicie wysoki atak fizyczny oraz nieziemski pancerz, największy w całej grze. Oprócz tego ma on największą ilość życia, co czyni go bardzo dobrą profesję, jeżeli chodzi o defensywę. Wojownik nie posługuje się magią, więc nie jest potrzebna mu mana. Całą swoją siłę skupia na energii. Niestety jego umiejętności bardzo dużo jej pochłaniają i szybko się ona nam kończy.

Swą przygodę w krainach Margonem wojownik rozpoczyna w Obozie Wojaków, niedaleko miasta Werbin. Gra nim jest czystą przyjemnością. Wojownik to doskonała opcja dla początkujących graczy, którzy dopiero zaczynają swą grę. Przez cały początek idzie nam po prostu bezbłędnie, dopiero kiedy dobijamy trzy cyfrówkę pojawiają się problemy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Mimo bardzo dużego ataku, ilości życia, pancerza ( itd, długo wymieniać) u wojownika kuleje SA. Jest ono bardzo niskie, a w szczególności jeżeli walczymy z przeciwnikiem, który głównie swój atak opiera na zimnie. Wtedy z każdą kolejną turą działa na nas jeszcze większe spowolnienie, przez co coraz rzadziej będziemy oddawać swoje ataki.

Oprócz SA wojownik posiada bardzo małe odporności. Przeciwko magowi, paladynowi oraz tropicielowi jesteśmy bezradni. Ich ataki są wtedy znacznie silniejsze i nasz fenomenalny pancerz nie będzie radził sobie zbyt dobrze.

Wojownik posiada niesamowicie duży cios krytyczny, który wspaniale funkcjonuje z wysokimi obrażeniami. Jak widać oprócz obrony, wojownik dobrze radzi sobie w ofensywnie. Takie umiejętności dobrze sprawdzają się w walkach z herosami, bądź tytanami
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wojownik jest idealny do expienia. Pasek z doświadczeniem zapełnia nam się niewiarygodnie szybko. Elity, czy e2 to również dla niego żaden problem. Jest to świetna zaleta wojownika, ponieważ radzi on sobie z prawie każdym przeciwnikiem, nawet z przewagą +3 tur. Nie musi od wiązać się w drużynę, dzięki czemu wszystkie looty są jego. Grupki schodzą również gładko. Wojownik jest świetnym wsparciem podczas ataku na tytana. Niezwykle przydatna jest tutaj umiejętność ogłuszania, która zabiera tytanowi 1 turę ataku.

Najgorzej wojownik radzi sobie podczas pvp. Na małych poziomach może nie jest to zbytnio odczuwalne, ale na wyższych jesteśmy totalnie bez szans. Mała ilość SA jest naszym przekleństwem, a samą siłą nic nie zdziałamy. Dodatkowo strasznie szybko tracimy energię, bez której praktycznie jesteśmy na przegranej pozycji.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
2

Margonem Jak zdobyć swoją pierwszą legendę?

Poradnik Eton
3

Minecraft Kilka przydatnych rzeczy o minecrafcie!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
4

Zula Zula-recenzja gry podobnej do CS:GO

Recenzja Typowypolak nr 1
5

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Roblox Murder Mystery 2 - podstawy

Poradnik oAndrzej
7

Tennis Mania A gdyby tak rzucić wszystko i zagrać w tenisa?

Tutorial Frikoo
8

CSGO Prime (B2P) Jak zarobić mając AWP | Asiimov (Battle Scard)?!

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
10

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
Chat