Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 679 0
23.09.2017

Moje odczucia na temat Margonem

Zacznijmy od tego co to jest Margonem. Jest to darmowa przeglądarkowa gra z gatunku MMORPG w której wcielasz się w jedną z sześciu dostępnych postaci (np. wojownik, mag). Na twojej drodze twórcy gry stawiają różne stwory, różnorodne questy którym ty musisz stawić czoła aby zdobyć level. W tej wirtualnej grze możesz również spotkać wielu ciekawych ludzi z którymi możesz wspólnie pokonywać silniejsze potwory z których wypadają ciekawe przedmioty dzięki którym wzmocnisz swoją postać albo staniesz się bogatszy. Jest to darmowa gra jednak istnieje waluta tzw. Smocze Łzy dzięki którym możesz kupić różne ulepszenia do swojej postaci. Margonem zrzesza przeważnie ludzi młodych ale starszych graczy także możemy spotkać na swojej drodze. Jest to wielki świat z ciekawymi miejscami który stoi przed tobą otworem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra powstała w 2006. Ja swoją przygodę zacząłem około rok później od premiery dzięki mojemu koledze który mi ją pokazał. Pamiętam jeszcze czasy kiedy nikt nie miał jeszcze wbitego 100 levela co teraz może być niedopomyślenia. Margonem nas bardzo wciągnęło w swój świat dzięki czemu mogliśmy mile spędzić wolny czas. Wraz z upływem lat stawaliśmy się starsi lecz zawsze znaleźliśmy choć chwilę czasu aby pograć. Poznałem wielu ludzi a nawet z niektórymi dalej utrzymuje kontakt przez internet. Pamiętam kiedy twórcy gry otworzyli Tuzmer co było przełomowym wydarzeniem dla mnie ponieważ zawsze chciałem odwiedzić i zobaczyć to nadmorskie miasto. Potem ze znajomymi z margonem spotykaliśmy się tam aby ze sobą popisać i rozważać nad tym co będziemy robić. Wraz z wbijaniem wyższego levela zobaczyłem przeróżne potwory, miejsca oraz coraz bardziej fascynował mnie ten świat.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na zakończenie chciałbym powiedzieć że przeżyłem w tej grze wiele niezapomnianych chwil czy to z przyjaciółmi czy sam. Każdy znajdzie gdzieś swoje miejsce ponieważ twórcy gry tworzą co chwile nowy świat aby każdy gracz był zadowolony. Przy odrobinie chęci i czasu każdy nauczy się grać w tą gre ponieważ nie wymaga ona od nas większego wysiłku. Aaa i bym zapomniał... są przygotowywane także wszelakie eventy w których możemy wykonać specjalne zadania, zwiedzić nową mapkę lub powalczyć z eventowymi potworami. Jest to bardzo dobry sposób na przyciągnięcie nowych graczy. Także chciałbym polecić wszystkim graczom niezależnie od wieku Margonem. Po własnych doświadczeniach z tą grą niczego nie żałuje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mam nadzieję że artykuł się spodobał i liczę na to że kiedyś spotkamy się na jednym ze światów Margonem :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Lenio10

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
4

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
5

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
6

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
7

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
8

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
9

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
10

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
Chat