Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 1493 0
19.12.2017

Questy gwiazdkowe dzienne.

Quest dzienny numer 1.
Zadanie zaczynamy u Bezy, która znajduje się w domku na wyspie Mikołaja (Wyspa Mikołaja 33,28 --> Kocia Chata 6,5). Mamy jej pomóc w degustacji wypieków, które sama zrobiła. Na początek dostajemy piernika, którego próbujemy i przekazujemy naszą opinię dla Bezy. Tak samo postępujemy z sernikiem. Bezę od Bezy także próbujemy. Z szarlotką robimy również to samo. Na koniec próbujemy pączka. Po skosztowaniu wszystkich wypieków, czekamy około 5 minut, aby trawienie zrobiło swoje. po 5-ciu minutach dowiadujemy się, że musimy spalić zjedzone kalorie. Beza każe nam pobiegać dookoła choinki, która znajduje się przed domem Mikołaja. A więc robimy 10 okrążeń wokół choinki (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Po wykonaniu okrążeń wracamy do Bezy.
Nagroda :
1x Kłębuszek bez uszek (waluta świąteczna)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Quest dzienny numer 2.
Zadanie zaczynamy u Bezy, która znajduje się w domku na wyspie Mikołaja (Wyspa Mikołaja 33,28 --> Kocia Chata 6,5). Beza prosi nas o pomoc, w przygotowaniu bezy, gdyż zabrakło jej kilku składników. Mamy zdobyć dla niej: mąkę ziemniaczaną, oraz kosz świeżych jajek. Udajemy się najpierw po mąkę do piekarza Antoniego (Torneg 18.44), okazuje się, że jego magazyn jest prawie pusty. Idziemy więc do młynarza Czakszyka (Łany Zbóż 15.13). Mówi nam, że da nam mąkę, lecz nie za darmo, musimy zanieść od niego listę do piekarza Antoniego. Gdy zaniesiemy listę, wracamy ponownie do młynarza i otrzymujemy mąkę. Teraz czas na jajka. Idziemy po nie do kucharki, która znajduje się w barakach Ithan. Za jajka mamy przynieść jej: worek ziemniaków, 2 marchewki (Syntia z Torneg), oraz mieszankę ziół (Jemenoss Mythar(24,12) lub Aukcjoner). Z produktami wracamy do kucharki i otrzymujemy jajka.
Z mąką i jajkami wracamy do Bezy i otrzymujemy nagrodę.
Nagroda :
1x Kłębuszek bez uszek (waluta świąteczna)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Quest dzienny numer 3.
Zadanie zaczynamy u Bezy, która znajduje się w domku na wyspie Mikołaja (Wyspa Mikołaja 33,28 --> Kocia Chata 6,5). Beza piecze dzisiaj pączki, lecz zapomniała o zakupie proszku do pieczenia i masła. Idziemy więc do piekarza Antoniego (Torneg 18.44), po krótkiej rozmowie otrzymujemy proszek do pieczenia. teraz czas na masło. Idziemy po nie do Idali (Torneg 61,46), mówi nam, że nie ma masła, lecz możemy je sami zrobić. Bierzemy więc wiadro i idziemy wydoić krowę. doimy ją około 4 minut, po czym wracamy do Idali. Wysyła nas ona do piwnicy, w której znajduje się maselnica. Wlewamy mleko do środka i ubijamy przez około 3 minuty. gdy już ubijemy masło, wracamy do Idali, ponieważ maselnica się zacięła i nie damy rady jej otworzyć. Po krótkiej rozmowie dostajemy masło. Z proszkiem i masłem wracamy do Bezy i otrzymujemy nagrodę.
Nagroda :
1x Kłębuszek bez uszek (waluta świąteczna)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez grzybekkee

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Dlaczego Polacy nie robią gier o Polsce?

Recenzja lasak
4

Game of Thrones Game of Thrones gra na podstawie filmu z opcją zdobycia bananków

Recenzja Gremlininio
5

Fortnite Fortnite - Gra z przyszłością

Recenzja LisiekTV
6

Fortnite heroes.

Recenzja Cesere
7

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
8

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
9

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
10

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
Chat