Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 1277 0
02.07.2017

Tutoriel do gry Margonem

Margonem to gra MMORPG stworzona w 2006 roku przez grupę studentów. Margonem to gra sieciowa. Na początku wybieracie login, hasło i podajesie e-mail. W grze mamy do wyboru 6 profesji: Wojownik, Łowca, Mag, Paladyn, Tancerz Ostrzy i Tropiciel. Po tym musimy jeszcze wybrać świat, a światy różnią się od siebie niewiele poza tymi, które mają różne trybu, np. na świecie Perkun PVP jest cały czas włączone, a na Majuna nie ma PVP, nick i pleć postaci. W grze mamy do wyboru 6 profesji: Wojownik, Łowca, Mag, Paladyn, Tancerz Ostrzy i Tropiciel. Po wybraniu tych rzeczy wybieramy jedną z sześciu profesji podanych wyżej. Ważne jest, by wybrać odpowiednią dla siebie profesję, bo ma ona wpływ na naszą postać, bo każda profesja dysponuje innym eq i każda ma niektóre cechy lepsze niż inna (Wojownik ma najwięcej HP, Mag ma największą absorpcję obrażeń, a Łowca jest najszybszy) przez co profesje się kontrują. Po stworzeniu postaci znajdujemy się w miejscu, który jest spawnem dla postaci o wybranej profesji, ale nie różnią się prawie niczym oprócz położenia na mapie i położenia budynków i NPC. Na każdym spawnie jest kupiec, uzdrowiciel oraz różne moby które możemy atakować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gdy mamy eq możemy walczyć z mobami. Na sam początek polecam zające, bo mają 1 poziom. Wraz ze wzrostem poziomu wzrastają statystyki postaci, więc później możemy spokojnie atakować moby z wyższymi poziomami )lepiej sprawdzić czy dany mob nie jest w grupie, bo może to się źle skończyć). Polecam expić najpierw na swoim spawnie, gdyż moby na dalszym obszarze mogą być zbyt silne. Po wyexpieniu się najlepiej pójść co Torneg, Ithan lub Karka-han (poniżej mapa świata) i kupić tam lepszy ekwipunek. Po śmierci odrodzimy się na spawnie jeśli zgineliśmy blisko niego, albo w najbliższym mieście.
W Margonem oczywiście są questy, czyli misje, które dostajemy od NPC. Na questach można zdobyć złoto i xp. Misje możemy robić już od założenia konta na Margonem, ale moim zdaniem zabijanie potworów jest dużo lepszym sposobem zdobywania poziomu. Misje dobrze jest robić gdy brakuje nam złota, bo jest to chyba najkorzystniejszy sposób zdobywania go, zaraz po sprzedawaniu itemów których już nie używamy. Co do sprzedaży itemów, można to zrobić w każdym mieście dwóch NPC: kupca u którego kupujemy przedmioty lub u NPC który jest targarzem. U tego drugiego wystawiamy przedmioty na aukcje i może je kupić inny gracz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Po niewielkim wyexpieniu się (polecam na 10-15 poziomie) możemy śmiało podróżować po świecie Margonem (najlepiej z miasta do miasta, bo ten poziom i tak jest niski na dalekie podróże). W drodze np. z Torneg do Ithan można śmiało expić, po moby tam nie są jakoś specjalnie silne. Gdy zdobędziemy 20-40 poziom możemy zapuszczać się coraz bardziej w głąb mapy, np. na 20 do Werbin, a później do Mythar, Eder. Na niskim poziomie nie polecam wybierania się do Thuzal, gdyś PVP w pobliżu jest włączone (czerwone kropki na mapie to PVP, żółte to PVP za zgodą, a zielone to brak PVP). Lepiej się tam wybrać na poziomie, np. 50. Do Nithal można dość w okolicach 40 poziomu, bo jest dość niedaleko Eder. By wybrać się do Tuzmer najlepiej mieć ponad 100 poziom, gdyż w okolicach Tuzmer PVP jest włączone, a moby tam są bardzo silne (ok. 90 poziom).
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Marcin2468PL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

CSGO Prime (B2P) CS:GO Hit czy kit ? Czyli co sądzę o popularnej grze.

Recenzja Gittyman
4

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Poradnik do: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Poradnik Karolekuś
5

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
6

Runy Yasuo.

Poradnik TurboBagiety
7

League of Legends Bard - uniwesalny build

Poradnik Gremlininio
8

MovieStarPlanet MSP To jest NAJLEPSZA GRA

Video bananeczka2000
9

Wolni farmerzy Wolni farmerzy - Recenzja gry

Recenzja Arines
10

Sweet Amoris - Słodki Flirt Recenzja gry ,,Słodki Flirt''

Recenzja LoveBanankiPL
Chat