Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 1852 0
02.07.2017

Tutoriel do gry Margonem

Margonem to gra MMORPG stworzona w 2006 roku przez grupę studentów. Margonem to gra sieciowa. Na początku wybieracie login, hasło i podajesie e-mail. W grze mamy do wyboru 6 profesji: Wojownik, Łowca, Mag, Paladyn, Tancerz Ostrzy i Tropiciel. Po tym musimy jeszcze wybrać świat, a światy różnią się od siebie niewiele poza tymi, które mają różne trybu, np. na świecie Perkun PVP jest cały czas włączone, a na Majuna nie ma PVP, nick i pleć postaci. W grze mamy do wyboru 6 profesji: Wojownik, Łowca, Mag, Paladyn, Tancerz Ostrzy i Tropiciel. Po wybraniu tych rzeczy wybieramy jedną z sześciu profesji podanych wyżej. Ważne jest, by wybrać odpowiednią dla siebie profesję, bo ma ona wpływ na naszą postać, bo każda profesja dysponuje innym eq i każda ma niektóre cechy lepsze niż inna (Wojownik ma najwięcej HP, Mag ma największą absorpcję obrażeń, a Łowca jest najszybszy) przez co profesje się kontrują. Po stworzeniu postaci znajdujemy się w miejscu, który jest spawnem dla postaci o wybranej profesji, ale nie różnią się prawie niczym oprócz położenia na mapie i położenia budynków i NPC. Na każdym spawnie jest kupiec, uzdrowiciel oraz różne moby które możemy atakować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gdy mamy eq możemy walczyć z mobami. Na sam początek polecam zające, bo mają 1 poziom. Wraz ze wzrostem poziomu wzrastają statystyki postaci, więc później możemy spokojnie atakować moby z wyższymi poziomami )lepiej sprawdzić czy dany mob nie jest w grupie, bo może to się źle skończyć). Polecam expić najpierw na swoim spawnie, gdyż moby na dalszym obszarze mogą być zbyt silne. Po wyexpieniu się najlepiej pójść co Torneg, Ithan lub Karka-han (poniżej mapa świata) i kupić tam lepszy ekwipunek. Po śmierci odrodzimy się na spawnie jeśli zgineliśmy blisko niego, albo w najbliższym mieście.
W Margonem oczywiście są questy, czyli misje, które dostajemy od NPC. Na questach można zdobyć złoto i xp. Misje możemy robić już od założenia konta na Margonem, ale moim zdaniem zabijanie potworów jest dużo lepszym sposobem zdobywania poziomu. Misje dobrze jest robić gdy brakuje nam złota, bo jest to chyba najkorzystniejszy sposób zdobywania go, zaraz po sprzedawaniu itemów których już nie używamy. Co do sprzedaży itemów, można to zrobić w każdym mieście dwóch NPC: kupca u którego kupujemy przedmioty lub u NPC który jest targarzem. U tego drugiego wystawiamy przedmioty na aukcje i może je kupić inny gracz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Po niewielkim wyexpieniu się (polecam na 10-15 poziomie) możemy śmiało podróżować po świecie Margonem (najlepiej z miasta do miasta, bo ten poziom i tak jest niski na dalekie podróże). W drodze np. z Torneg do Ithan można śmiało expić, po moby tam nie są jakoś specjalnie silne. Gdy zdobędziemy 20-40 poziom możemy zapuszczać się coraz bardziej w głąb mapy, np. na 20 do Werbin, a później do Mythar, Eder. Na niskim poziomie nie polecam wybierania się do Thuzal, gdyś PVP w pobliżu jest włączone (czerwone kropki na mapie to PVP, żółte to PVP za zgodą, a zielone to brak PVP). Lepiej się tam wybrać na poziomie, np. 50. Do Nithal można dość w okolicach 40 poziomu, bo jest dość niedaleko Eder. By wybrać się do Tuzmer najlepiej mieć ponad 100 poziom, gdyż w okolicach Tuzmer PVP jest włączone, a moby tam są bardzo silne (ok. 90 poziom).
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Marcin2468PL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Big Bait Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata

Recenzja Osa1020
2

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
3

CSGO Prime (B2P) Mało znane graffiti na Overpass? - Ciekawostki CS:GO [1#]

Poradnik JestemKacper
4

MovieStarPlanet MSP Nwm COŚ FAJNEGO ROBIĘ NA MSP

Recenzja Im Na Yeon
5

CSGO Prime (B2P) HellRaisers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
7

Harvest Land (Android) Harvest Land - opis pierwszego wrażenia z gry

Recenzja Chemiczek
8

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
9

Jak szybko zdobyć poziom na Steam?

Poradnik JestemKacper
10

League of Legends Sylas - poradnik do gry League of Legends

Poradnik motina1548
Chat