Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
0.0 0 1117 0
26.01.2018

Metin 2 - Jak zarobić?

Witam was drodzy czytelnicy. Założę się, że większość z was, która zajrzała do tego artykułu, słyszała już o metinie. Jeżeli nie, spieszę z tłumaczeniem. Otóż Metin jest grą typowo MMO-RPG, nastawioną na rozgrywkę wieloosobową przez internet. Gracze konkurują pomiędzy sobą w trzech zróżnicowanych królestwach, zdobywając coraz lepszy ekwipunek, rozwijając swoją postać, zdobywając przyjaciół w postaci zwierzątek lub wierzchowców. Konkurują między sobą w pojedynkach PVP (Player Versus Player), w wielu eventach organizowanych GM (Game Master). Nikt nigdy nie potrafił jasno wytłumaczyć, dlaczego metin przyciągnął do siebie tylu fanów. Może to zasługa samego gameplay'u, może czegoś innego. Warto wspomnieć, że jak na rok 2009 grafika metina powalała na łopatki, nie wymagając od naszych pecetów ogromnych zasobów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 420 Graj
Po krótkim wstępie przejdźmy do głównej części tego artykułu. Zaczynając grę, ciężko o fundusze na naprawdę dobry ekwipunek, więc ludzie kombinują w poszukiwaniu coraz to nowszych i bardziej zwariowanych sposobów zarobku. Ja dzisiaj przedstawię wam ich kilka.
- Sposób 1 - Odłamki Smoczego Kamienia - Chyba nic nie muszę tłumaczyć w tym sposobie. Od poziomu 30 z potworów, które dorównują poziomem wam, wypadają wam odłamki. Każdy z nich jest wart około 100-150k zależnie od serwera (na żadnym z serwerów cena odłamków nie schodzi poniżej 100k).
- Sposób 2 - Kup taniej, sprzedaj drożej, zarób - W tym sposobie chyba też nie muszę nic tłumaczyć. Jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje kasy, w wielu przypadkach będzie gotów oddać wam swoje przedmioty w naprawdę przystępnych cenach. Dlaczego więc nie skorzystać z okazji ?
- Sposób 3 - Eventy - śledzenie forum nie zaboli, a wręcz przeciwnie pomoże zarobić wam kolejne yangi. Za każdym razem gdy planowany jest event, odpowiednia informacja umieszczana jest na forum serwera. Nie wspomnę ile zarobiłem na eventach rybackich, dropie kart okey, skrzyń blasku i innych. Naprawdę polecam.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 490 Graj
Na koniec chciałbym przedstawić mam ostatni przygotowany przeze mnie sposób i przejść do krótkiego zakończenia artykułu. Przedstawię wam sposób, na którym może nie dorobicie się przysłowiowych "kokosów", lecz nie wymaga on dużego nakładu czasu, oraz żadnego nakładu pieniężnego. Plan jest prosty, bierzecie dwa lub więcej kont do świątyni hwang, gdzie kopiecie rudę niebiańskich łez. Nie jest to może zbyt ciekawy sposób, lecz przy rozmowie ze znajomymi na teamspeaku, na pewno jest to miłe urozmaicenie. Dlaczego kilka kont? Jednym kontem nie wykopiecie nawet jednego stack'a (200szt) rudy, zanim ta zniknie. Na kilka kont jest to po prostu bardziej efektywne. Na sam koniec chciałbym się z wami pożegnać, oraz podziękować każdemu z osobna za przeznaczenie swojego czasu na przeczytanie tego artykułu. Oczywiście zapraszam do innych moich artykułów, nad którymi nadal pracuję, i w niedalekiej przyszłości zostaną przeze mnie opublikowane :)

Trzymajcie się,
Doxor
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Doxor

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
7

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
8

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
9

Wartune Jak zwiększyć Battle Ranking - Wartune

Poradnik ketty
10

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
Chat